che.ungurury.ru

Dokonce hořet známky doleva

Kdysi, před mnoha lety jsem vařit rajský protlak a při nalévání vroucí hmoty láhve, náhodou jí nalil trochu na svoje kopačky. Na nohou jsem měl jednoduchý punčocháče. Okamžitě začal k jejich odstranění a vzlétl s spálené kůži. Ale co mám dělat? Vložit, protože je třeba smýt. držel jsem nohy pod proudem studené vody a mýdlem i všechny odplaveny. V ledničce jsem zachoval „sintomitsinovoy“ mast. Vzal jsem ji a hustě potřené masti místě hoří, hojně posypeme bramborový škrob. On obvázal. Bolest ustoupila a já skončil nalévání rajský protlak na láhvi. Večer noha i já, nebojte se. Šel do této náplasti den, dva, tři - to nebolí! Ale i přes to, že nejsou žádné komplikace, rozhodl jsem se ještě vyhledat lékařskou pomoc. Naslouchal pozorně, protože jsem zachránil nohu, a pak řekl: I was using „sintomitsinovoy“ mast škrob a uzavřel přístup kyslíku do rány, a dezinfekční mýdlo hrál roli. Nyní lékař doporučuje, aby pečlivě odstranit všechny tyto pomocí husím sádle nebo převařené rostlinného oleje sprej a léčit rány popáleniny (farmaceutický přípravek). Udělal jsem jen to. V důsledku toho mám dokonce stopa popáleniny odešel.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru