che.ungurury.ru

KDYŽ HEADACHE otravovat, jsem v horké vodě, aby se vaše hlavu

Dobrý den, „Babičko!“

Rád bych ještě jednou podělit se o své zkušenosti.

Jako dítě jsem často bolela hlava. Já nevím, co bylo příčinou této neustálé bolesti hlavy, ale to všechno mi pomohlo zbavit se mé matce.

Nalila do nádoby s horkou vodou a nutil mě ponořit se do hlavy. Řekl jsem, že voda je příliš horká, ale moje matka ještě objednané ponoří do její hlavy a nehýbat. Ve skutečnosti, hlava vydržet dostatečně vysoké teploty. Držel jsem ji ve vodě asi 10 minut, pak vázání hlavu teplou šálu a šel spát. A vyléčit. Od té doby uplynulo více než 50 let, ale během té doby bolesti hlavy vadilo mi několikrát, a vždy jsem se zbavil jí hlavu namáčení v horké vodě.

Nedávno jsem pracoval na ulici a velmi chlazené. V noci, začal jsem se třást, a ucpaný nos - zkrátka všechny příznaky nachlazení. Rozhodl jsem se, že bychom měli jít nahoru a přijmout okamžité kroky, aby se nemoc pokročila. Pak se nalije do mísy studené dešťové vody a dát konvici na sporáku. Používá se půl minuty, nohy ve vodě, pak jsem skočil trochu, dokud nohy ohřát a dát na teplé ponožky. Mezitím se vařit konvici. Nalije na sklenici vroucí vody 1 polévková lžíce lipový květ, dám trochu vařit a pili čaj s rybízovou marmeládou a medem, a šel spát. Do rána jsem byl naprosto zdravý.

Tu a udržení jejich zdraví. Přeji vám, dobří lidé, a nemusíte dostat nemocný.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru