che.ungurury.ru

Med nás zachránil od zápalu plic

Moje čtvrtá dcera od prvních dnů po narození nemocné recidivující formu pneumonie (zápal plic). Injekce, tabletky přinést úlevu pouze po dobu 10-15 dní, a pak se nemoc znovu opakovaly. A tak až 3 roky. Hele, všechny děti pobíhají je zdravý a moje dítě letní teploty. Obecně platí, že někteří utrpení ... Když jí bylo 10,5 měsíce, jsem byl ponechán bez manžela a bez zaměstnání. Ale je nutné krmit čtyři děti, takže jsem začal chápat v každém zaměstnání. Bylo to velmi těžké. A pak, když nejmladší dcerka byla 3 let, takže děti v právu, rozhodl jsem se jít do Pjatigorsku, tam, jak vydělat peníze navíc. Ale, bohužel, cvičím problém, a jsem si nezasloužil nic jít domů. A jak můžeme jít bez dárek? Který koupil na trhu pětilitrové plastové medu sůl pryč, takže peníze na dorogu.Deti mě velmi šťastný a jsem vylil svůj med do mísy a řekl: „Jezte děti, jak chcete.“ A oni to jedli bez opatření: jíst, pobíhat a jíst znovu. A pak jsem si všiml, že moje nemocná dcera si hraje s všichni spí v její teplotě a snížená kašel ... Myslel jsem, a uvědomil si, že to pomohlo jí med. Pak jsem zakázán starší děti jíst, a začal každé ráno na lačný žaludek a večer před spaním na rostliny ve sklenici teplého mléka 1 lžička med a pít svou dceru. Když mi med přivezl jsem si koupil další. A tak ta holčička držel v režimu medu někde 1-1,5 let. Dostala se silnější, a nikdy ublížit nachlazení nebo kašel nebo zápal plic. Samozřejmě, že je dobré, že dcera neměla alergii na med. Na to jsem ještě nic nevěděli, a proto dovolil dívka má tento sladký produkt ve velkém množství.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru