che.ungurury.ru

Pod nůž Já nechci jít do postele - ona kraurosis mouchu

Dobrý den, drahý „Babičko!“ Chci dát nějaké tipy na kraurosis léčby, jak se žije s touto diagnózou v roce 1996. účinná léčba, lékaři neposkytují, a nesouhlasím s provozem. Jsem ve válce s tímto bolest po všechna ta léta, tradiční metody. To je o tom, a bude můj rasskaz.Kazhdy rok jsem zásobili květů měsíčku. Mají vždy v mé přítomnosti. Dělám je v dopoledních hodinách, na tom trvám, a před spaním infuze se filtruje, zahřeje na teplotu 400 ° C, a to s ním léčivé koupele. Někdy přidám vlaštovičník a sérií. Můžete to udělat vanu každý den, ale můžete přes den.Esli noční svědění, použijte podložku bandáže suché nebo navlhčené masti. I pomoci mast "sinaflana", "flutsinar", "sintomitsinovoy". Zkuste to, budete podoydet.Pomogayut jsem také komprimuje petržel. Rostlina je rozdrcen, zdravý rozum, přidejte jemnou sůl, bílkoviny syrové vejce a důkladně promíchejte. Směs byla uložena v chladničce. Občas mám dělat s tato směs komprimuje do postižených kraurosis mesto.Lechus a odvar z bylinek (heřmánek, vlaštovičník, sukcese, měsíček). Umýt bez mýdla. Vývar není zahříván a chlazen. Po promytí se třel bolavá mýdlo tsveta.Vot tmavé a léčen. Plně kraurosis nemůže být vyléčen, ale úleva může být dosaženo.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru