che.ungurury.ru

Ekzém tam? Podniknout kroky: Ujistěte se mast z oleje a síry

Dobrý den, „Babičko!“ Jsem 70 let. Chci vám říct, jak nedávno vyléčen ekzemu.V loni na mé holeně vytvořeného růžové svědivá skvrna o průměru asi 7 cm. Samozřejmě, že jsem se obrátil k lékaři. Díval se na mě, zjistila, že je to ekzém, a napsal k léčbě „penicilin“ masti. mnul jsem své vzdělání na úpatí jednoho týdne, ale skvrna, místo mizí z růžové do fialové a stal hrozný svědění. Vzhledem k nesnesitelné svědění i v noci spát, ne mog.I pak jsem si vzpomněl na recept, který zaznamenané před mnoha lety, kdy se po skončení druhé světové války osud byl na Krymu, jedné z vesnic se nachází na pobřeží Černého moře. Žil v domě staré ženy, které se zabývají při léčbě ekzémů. K ní, a to iz Moskvy přišlo být léčen. Brzy pacienti, vydělané a šťastný, bez jediné vady na těle, zadní domoy.Lechila jejich babička domácí masti. Ona lékárna síry přidat čerstvé nesolené a za stálého míchání vše důkladně, dokud směs stává konzistence vazelíny. Tato mast zpracovány ekzém vyrážky. Poté byli pacienti na otevřeném vzduchu po dobu alespoň jedné hodiny, dokud se krém úplně absorbován do telo.Mne dost týdnech takového ošetření, aby ekzém zmizel. Radím všem nemocným s ekzémem vyzkoušet tento recept. Nebudete litovat!
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru