che.ungurury.ru

Podělím se s čtenáři při léčbě akné

Nebýt zachytil mé čtenáře s prosbou o pomoc, pak bych to připomenout, že před čtyřiceti pěti lety trpěla to nepříjemné dívčině nemoci.

První trochu ustoupit. V roce 1954-1956 letech v naší obci šel odevzdat list papíru, který byl popsán nový recept pro časovou tření. Také na seznamu byla adresa a číslo lékáren v Moskvě. To bylo také jméno ženy lékárníka. Psala o třením, který po více než třicet let, byl nazýván „Me-novazin“. Alkohol je jen 76 stupňů, Novocaine, mentol, Benzokain - jsou součástí třením.




A způsoby použití. Bolesti hlavy otřete za ušima. Radikulitida přináší úlevu, ale neléčí, protože tělo je přítomnost soli. Ale hemoroidy léčí úplně (její slova doslovně: „Manžel můj přítel trpí hemeroidy po dobu 15 let poté, co byl podroben tři použití tohoto řešení je plně vyléčen, mazací narazí hemoroidy“).

V roce 1957, při studiu na vysoké škole, jsem napsal jí dopis do Moskvy, aby pomohl zbavit jizev po akné, a musel jsem jim o velikosti hrášku a zanícené. Ženské lékárník byl již v důchodu, šel do Moskvy lékárně navštívit své kolegy, a podala mi dopis (napsal jsem náhodně, při řešení jednoho z lékáren). A on mi napsal odpověď: „Nemohu poslat drogu, ale krém s názvem Mléko Vidal a skládá se z alkoholu a síry. V jedné lahvičce - 100 ml alkoholu, v dolní části sraženiny síry by měl být 1 cm Při použití rozruch .. Toto mléko a můžete vařit ty ... "

A co si o tom myslíš? Akné tohoto lidového tření, Okamžitě jsem objednal dopis opravdu zmenšil co do velikosti a zmizel. A došlo k svědění! I otřete do obličeje třikrát denně. To je, jak mi tradiční medicíny zachránil od akné.

A teď, po tak dlouhé době, všechny dívky, trpící akné Radím také Afomin krém. It - Bulharská krém, který je také silně vyrovnat se s akné.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru