che.ungurury.ru

Nettles pomohl s myomy

Když jsem šel do důchodu, ale to bylo v roce 1984, lékař přítel Raisa Dmitrievna mě požádala, abych jí pomohl. Museli jsme se starat o její starou matku, a ona pracovala jako lékař v sanatoriu. Přišel jsem každý den, příprava k jídlu stařenu, přivádí ji. Keys mi záleží na práci opustil Raisa Dmitrievna. Babička byla 97 let, štíhlá, malého vzrůstu, ale vždy veselý (i se zlomenou nohou) .Byla jejích děložních myomů, trval na tom, lékaři - jen snížit. Pracovala jako mladý muž v dáma v služebníků, že dáma byla nemocná po celou dobu a jíst čerstvé kopřivy, saláty z ní, a v zimě nasalivala do sklenic a konzerv kopřiv, ji udržuje ve sklepě. Ukazuje se, že ona byla také krvácení myomy, a že kopřivy ona spaslas.Tak babička pamatoval než léčit svou paní, a pojďme se také použít stejné zacházení - měsíc pít odvar z kopřiv. Jen zalijeme vroucí vodou, trvají na tom, 2 hodiny a pili, jedli čerstvé listy. Uplynul měsíc, cítila trochu lépe a šel vidět gynekologa. Lékař se zeptal: „Jsi musel na operaci?“ A ona odpověděla, že neudělal nic, jen pil kopřivy. A pak to zázrak - myomy vstřebají tak velké kvůli kopřivy. Lékař byl v rozpacích. Za to, že moje babička porodila dceru naučil ee.Tak, že moji milí čtenáři, pokud někdo má stejnou chorobu a nejsou peníze na provoz, zkuste vypít listy, kopřiva vrcholy, obzvláště květen (pálení), a dělat saláty. Je velmi terapeutické, jeho zachování v litru sklenic, odlévání studenou převařenou vodou, přidá trochu soli podle chuti. Dát do lednice a pokud je sklep, pak srolovat v zimě pokrývá sklenic, a bude mít své vyléčení myomy a dalšími onemocněními.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru