che.ungurury.ru

Semen fenyklu a víra v uzdravení šedého zákalu vyhrál a vrátil zrak!

Vážený noviny „Babičko!“ Můj recept na operaci šedého ošetření byla zveřejněna v čísle 1. ledna 6th, 2004 Dnes chci to ujasnit, protože Měl jsem za sebou spoustu dopisů s různými otázkami. Odpověď všem osobně, já jen nechci, aby bylo možné i prostřednictvím novin, aby odpověděl na otázky zainteresovaných čtenářů.




Dva pytle tkaniva flanelu je třeba provést (pro dobrou retenci vody). jejich velikost by měla být 5x5 cm. nalijeme do každého vaku 3 lžičky s předními semena kopru, svázat je, dát malé smalt džbánek, naplňte ji studenou vodou pokrýt tašku, a dát na oheň. Vaří se po dobu 2 minut, vyjměte na talíř vychladnout trochu a sklenici vody. Vlažná kladen na zavřené oči, v horní části celofán a ručník. Podržte po dobu 10-15 minut, dokud nevychladne. Proveďte postup v noci. Sáčky z kopru mohou být použity 2krát. Pak vyhodit semena, opláchněte pytlích bez mýdla a pak zaplní nová semena a nalít novou část vody. Učinil jsem tak jeden měsíc, a můj šedý zákal pryč beze stopy. Diagnóza „šedého zákalu“ Dal jsem v Kyjevě v oční klinice.

Vypouštěné mi oční kapky a brýle a bylo mu řečeno, aby přišli k testu po šesti měsících. Udělal jsem jen to. Zeptal jsem se doktora, jak se mi šedý zákal - upravené nebo ne? Odpověděla mi, že to, co bylo, a zůstal tak, jen to, že nepostupují. Přišel jsem domů a myslím, že je nutné podstoupit léčbu na předpis Zubitsky NP (Je to asi všichni víme). I byl zpracován přesně jeden měsíc, aby celý den, aniž by chybí jednotný postup. Všimla si, že se stala dobře vidět. šel jsem se podívat v Cherkassy a zeptal se doktor, který jí lépe viděl, jak v Kyjevě, jsem byl diagnostikován - šedý zákal.

Zkoumala jsem dlouho a tvrdě a řekl, že ne ne šedý zákal. Neřekl jsem, že ošetřený semena fenyklu, protože lékaři neuznávají tuto léčbu. Když jsem byl v Kyjevě poprvé, žádám lékaře o užívání tohoto léku. A doktor řekl, že nic pomůže, dejte nám to, abychom se k popálení a přidejte problémy. Takže, milí čtenáři „babička“, zpracuje se s koprem a neboj se, že sám zraněn. Jen vyčistit oči.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru