che.ungurury.ru

Rozhodl jsem se znovu říct, jak uklidnit katarakta

Dobrý den, „Babičko!“





Chci mluvit podrobně o její uzdravení z šedého zákalu pomocí dodevyh červy.

Sbírají pro léčbu pouze v květnu a červenci. V ostatních měsících jsou jedovaté. Musí být umyty nejméně 20 krát ve vlažné vodě 30-33 červa, dokud nejsou úplně čistý, a voda - jasný, položte je na čistou utěrkou a vybrat ty zdravé a mobilní telefony. Sterilizace dvě skleněné lahvičky s kapacitou 100 ml a jednu injekční lahvičku, umístěte promyje červa 20-22, ve kterém se vlhkost sušené, jejich pokrytí s cukrem, pevně připojit láhev a jemně protřepe se, aby se obsah promíchal rovnoměrně. Zabalte misku v tmavé tkaniny a místo po dobu 8-10 hodin v temnu. Během této doby, a to za červy se čirá kapalina, která musí být pečlivě přefiltruje přes nálevku do druhé sterilizované láhve. To bude lék na šedého zákalu. Uložit ji v dobře uzavřené nádobě na spodní polici chladničky. Každý den, ležel v posteli, kopal jsem jednu kapku do každého oka. Pak zavřela oči, kryté rukama a ležel tam po dobu 10 minut, občas otáčení oční bulvy, aniž by otevřel oči. Poté opláchněte teplou převařenou vodou. V průběhu léčby, snažil jsem se namáhat oči. Provádí postup každý druhý den večer po dobu 20 dnů. Provádět takové kurzy až 10krát za rok. Cataract jsem prošel. Někdy po instilaci se oči svědí. V žádném případě není možné, abyste je nepoškrábali. Je nutné zavřít oči a dát jim trochu odpočinout. Pokud dojde k mírnému špetka, nebojte se, ale pokud po instilaci měli silnou ostrou bolest, naléhavá potřeba umýt několikrát teplou vodou. Před zahájením léčby je nutné se přesvědčit sám sebe, že všechno bude v pořádku a nic zlého se nestane. Doporučuje se, blikat častěji, což přispívá k jejich odpočinku. Přeji každému dobrý výhled!


Teď chci pomoci mužům trpícím vodnatelností varlat (ascites). V případě, že nemoc je v časných stádiích, může z něj být odstraněny, mazací, 3x denně nemocný vejce šťávy vlaštovičník. Pokaždé, když tráví sedm mazací intervaly mezi nimi po dobu 3-5 minut. Eliminovat ascites a pleťové vody s teplou Napara vlaštovičník. Aby byla připravena, budete potřebovat 1 polévková lžíce nasekané bylinky, nalít sklenici vařící vody, nechte 10 minut ve vroucí vodní lázni, pak 15-20 minut trvat a napětí. Efektivní mazání vejce čerstvá šťáva cibule. Použijte ji nejpozději do 15 minut po vaření. Můžete udělat pleťové vody z moči. Po počátečním ošetření vlaštovičník cibuli a sledovat odezvu těla. Pokud se spálíte, je nutné zastavit proces! Všechny doporučené nástroje přinášejí zlepšil na počátku nemoci. V případě, že nepomohou, poraďte se s lékařem.


Kéž Pán ze všech!

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru