che.ungurury.ru

V Worms dešti ohromnou silou: vyhrál jsem jejich šedý zákal!




Dobrý den, „Babičko!“ Nyní mnoho lidí trpí šedým zákalem. Tato nemoc a nebyly ušetřeny. Pro odstranění počáteční fázi katarakty Jsem se extrakt z žížal. A léčit! Jejich zkušenosti s potěšením jsem sdílet se čtenáři gazety.Itak, je třeba omýt alespoň 20 krát ve vlažné vodě 30-33 žížal, dokud nejsou úplně čistý, a voda - jasný, položte je na čistou utěrkou a vybrat nejzdravější a mobil , Sterilizace dvě skleněné lahvičky s kapacitou 100 ml a jednu injekční lahvičku, umístěte promyje červa 20-22, ve kterém se vlhkost sušené, jejich pokrytí s cukrem, pevně připojit láhev a jemně protřepe se, aby se obsah promíchal rovnoměrně. Zabalte misku v tmavé tkaniny a místo po dobu 8-10 hodin v temnu. Během této doby, a to za červy se čirá kapalina, která musí být pečlivě přefiltruje přes nálevku do druhé sterilizované láhve. To bude léčit, léčení šedého zákalu. Uložit ji v dobře uzavřené nádobě na spodní polici chladničky. Každý den, ležel v posteli, kopal jsem jednu kapku do každého oka. Pak zavřela oči, kryté rukama a ležel tam po dobu 10 minut, občas otáčení oční bulvy, aniž by otevřel oči. Poté opláchněte teplou převařenou vodou. V průběhu léčby, snažila se namáhat zrenie.Vypolnyala procedury denně večer po dobu 20 dnů. Provádět takové kurzy až 10krát za rok. Cataract jsem prošel. Někdy po instilaci se oči svědí. V žádném případě není možné, abyste je nepoškrábali. Je nutné zavřít oči a dát jim trochu odpočinout. Pokud dojde k mírnému špetka, nebojte se, ale pokud po instilaci měli silnou ostrou bolest, naléhavá potřeba umýt několikrát teplou vodou. Před zahájením léčby je nutné se přesvědčit sám sebe, že všechno bude v pořádku a nic zlého se nestane. Doporučuje se, blikat častěji, což přispívá k jejich otdyhu.Etot způsob, jak léčit šedý zákal mi pomohl, aby se zabránilo slepotu a operace. Zkuste si to, nebudete litovat! Kéž Pán ze všech!
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru