che.ungurury.ru

Používám infuzi glaukomu & laquo; zlaté kníru & raquo;

Dear „babička“ Dobrý den! Na žádost Shabin AI od Odessa rozhodla zaslat recept od glaukomu, možná někdo jiný bude používat. Já sám osobně používám „zlatý knír“ pivo. List velikost 20 cm rezhu, zalijeme litru vařící vody. Zabalené, trvám na tom, den. Skladujte při pokojové teplotě. Pijte 50 g 3-4 krát denně, je potřebné, aby 30-40 minut před jídlem. Jen uvařen obeznámen: l s, l - v současné době. Popíjení měsíc, jsem také objevil v klidu ve střevě, a před tím byl zavrčení. Přítel řekl, že játra jsou již obtěžovat ji. I nadále pít opustí tinktura vyráběná z vousy, ale když jsem pít listy. Familiar opustil Vladivostok. Píše, že její játra není bespokoit.Seychas začínají pohřbívat oko (Mám šedý zákal na obou očích patřil I provozovat, a druhým podlechivat so). kopal jsem čtyři měsíce med, prošel jablko. Způsob přípravy je následující: aby horní jablko vybrání s šídlem pro propíchnutí nahoře uprostřed na spodní vybrání. V Luny dát 0,5 lžičky med, s výhodou v květnu, dát jablko na sklenici. Ráno, medu musí projít jablkem ve sklenici. Pokud se tak stane, že med není schválen, a zkuste to znovu prorazit s šídlem a pravolevé poshiryat šídlem. Med nutně nevrací. kopal jsem jednu kapku ráno a večer na obou očích. Zrak nedošlo ke zhoršení v neoperovaného oka.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru