che.ungurury.ru

Po dobu šesti let jste, a laquo; Granny & raquo; se mnou - za ta léta jsem se stala matkou




Dobrý den, „Babičko!“ Informace o Tobe nehodě a nyní 6 let nejsou odděleny. Poprvé viděla noviny, když ležel v nemocnici - někdo ji nechal na parapetu. Mám zájem o jménu novin, a rozhodl jsem se s ním setkat. Když četl, hned tam, hned po vybalení z nemocnice, zavolala svého manžela domů a požádal ho, aby se přihlásit do all-ukrajinské „babička“. To je, jak jsme se stali přáteli. Všichni moji příbuzní příliš šťastní, že čte noviny a vychutnat recepty z ní. Posílám „babička“ a jeho tetu, který žije v regionu Krasnodar Ruska, a rovněž doporučuje, aby podepsat její strýc, který žije v Moldavsku. Vždy rádi, když někdo z rodiny nebo přátel vytvrzuje na předpis z novin, a velmi hrdý, že jsem se seznámil se „babička“ .Sama začátek sáhnout k vnitrostátních metod, publikovaných v novinách, na podzim roku 2002. Pak jsem byl operován na melanom (rakovina kůže) na levém rameni. Nepopisují stav, který jsem měl, když jsem slyšel diagnózu. Zdálo se, že země byla sklouznutí pod nohama, a pro mě to bylo po všem. Bezesných nocí, bolestivé myšlenky: „Proč se mi to stalo“ - Neopouštěj mě. Ale jsem vytáhl zase dohromady, přestala plakat, nervózní a rozhodl, aby se vyrovnali s zákeřné nedugom.Kogda propuštěn z nemocnice a vrátil se domů, už jsem měl mnoho různých receptů na rakovinu, předtím zbaven „babičky“ .Snachala, přísně dodržovat pravidla a příjem dávkování, začal jsem pít šťávy vlaštovičník. Vzal jsem to na 1 polévkovou lžíci 3 krát denně po dobu půl hodiny před jídlem. A tak každý den, kromě neděle, po dobu jednoho měsíce. Snažím se jíst sladkosti a mléčné výrobky. Ale když jednou přišel na zkoušku, lékař řekl: - Bohužel, budete i nadále ublížit ... tato slova, že by mi přinesl větu. Slzy, zametání přes mé oči, jsem nemohl vidět na silnici. Nevzpomínám si, jak se dostat domů, i když žiji jen dvě stě metrů od Cancer dispansera.No slzy smutku nepomůže, a já jsem při hledání nápravy opět rozhodl procházet všemi podání „babička“. Tentokrát zvolený ošetření bramborových květin. Brew 1 lžíce sušené květy 200 ml vroucí vody po dobu 20 minut a se půl sklenice infuze 3x denně, půl hodiny před jídlem. A jen tři týdny. Nálev má velmi nepříjemnou chuť, po obdržení hořkost cítil v hrdle, ale viděl jsem sám sebe a přemohl to znamená. Po požití kloktadlo vodoy.Odnovremenno mít šťávu z červené řepy. viděl jsem ji 150 ml 3x denně jednu hodinu po jídle. Chci upozornit, že čerstvé řepné šťávy nemohou pít. Před pořízením by měla stát 1,5 chasa.Okonchiv léčebnou kúru brambory a řepa, udělal přestávku dvoutýdenní, a pak začal brát alkoholu tinktura hub. Aby byla připravena, je nutné přerušit od víčka 4 muchomůrky průměrná hodnota (nebyly promyty a nepřerušuje!) Rozdrobíme ruce v 500-700 ml kapacity nádoby, zalijeme 150 g alkoholu a 960 stojanu po dobu dvou týdnů, v temnu. Potom se filtruje přes 2-3 vrstvami tenká. vzal jsem tinkturu 1 až 25 kapek denně přidávání po kapkách a potom v opačném pořadí. Viděl jsem jen ráno na lačný žaludek, šíří v 30 ml mléka. O půl hodiny později zavtrakala.Zakonchiv příjem tinktury houbu, opět udělal přestávku po dobu 2 týdnů, po které na začátku každého dne po dobu jednoho měsíce následujícího po 3 krát denně po dobu půl hodiny před jídlem žvýkat 7 hrách hřebíčkem a 0,5 lžičky suché roztřepené listy pelyňku, stiskl všechny dech vody.Posle deseti-break začít každý den ráno na lačný žaludek vzít 1 lžička vodka infuze příčky vlašské ořechy. No zapivala.Tak tady a žiji střídavě příjem účinných látek. V létě Neberu nic, ale jen se snaží jíst více čerstvé zeleniny a ovoce v této době. Omezím pouze na užití hroznů a melounů sladké sortov.Esche Wang řekl, že byliny léčit oblasti, kde žijete. Naprosto souhlasím s tím. Každoročně, jakmile začnou kvést trávy, květiny, stromy, keře, rostlinné plodiny, začnu, protože květu, trhat květiny a házet je do sklenice třílitrového, do kterého se nalije 2 litry měsíční svit. Například, pampeliška kvetla, pak hodit v lahvi někde půl šálku jejích květů. Takže, když matice květ, šeřík, kaštan, třešeň, jablko, okurka, rajčata, cukety, atd. Infuze balzám květ po celé léto na tmavém místě, a to v zimě - jako dar z nebes. Používám ji jako nutné pro oplachování, odření, pleťové vody a obklady.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru