che.ungurury.ru

Žihadla včel - skvělý výkon: babička rakoviny vyhrál!




Dobrý den, „Babičko!“ Rozhodl jsem se napsat dopis do novin s důvěrou, že podporuje léčbu takových hrozných chorob jako je rakovina, ušetří více než jednu zhizn.Odnazhdy moje babička spadl a zlomil si nohu. V nemocnici byl uveden v sádře, a když to bylo odstraněno, bylo zjištěno, že kost zahojila nesprávně. Se souhlasem pacienta znovu zlomil zlomeniny a kostí správně složené opět dát do sádry. V této době, moje babička cítila silné bolesti. Když byla náplast odstraněna, bylo zjištěno, že jeho zlomená noha byla kratší, než je zdravé, takže nebylo možné chodit bez berlí. Nebere bolest. Zkoumání babička, lékaři objevili zhoubný nádor v oblasti zlomeniny, tj rakoviny, a navrhl amputace. Babička rozhodně odmítl. vypustí jako beznadějně jí nemocnice, cynicky tvrdí, příbuzní, moje babička - ne zhilets.Po domů se přesunula o berlích a bolesti každý den zvýšil. Dne nebo v noci, ona nenechala babičce. A v případě, že den moje babička by ještě trochu rozptýlit, že v noci po ní byla skutečná muka, jako pekelná bolest nedovolila odpočinout. Měl pocit, jako kdyby někdo měl křupky kost.V zahradní May babička má svůj úl včelař její přítel. Vidět pacient trpí, požádal, aby šla pcheloterapii kurzu. To neměl co ztratit, takže soglasilas.Pchelovod babička chytí včelu a dát ji na bolavé místo na noze, přimět ji, aby kousat. Na druhý den byl chycen dvě včely a také přinutil je bodat její babičku na místa malignity. Babička se cítil lépe, bolest ustoupila, a ona byla schopná v noci spát. Na třetí den včelaře umístěného na zraněnou nohu babička tří včel, a tak na denní bázi přidáním jednoho včelí dosáhl uzhalivany deset najednou. Na jedenáctý den byl chycen a umístěna na bolavé místo devět včely, na dvanáctý - osm. Takže každý den sníží o jednu včelu, dosáhl jsem jediný uzhalivaniya. Za to, že včelař udělal jeden měsíc pauzu a znovu opakovat léčbu pchelami.Babushka plně obnovit, zbavil bolesti, ale o berlích, bohužel, to není rozbité, protože nemoc se stala zlomená noha pět centimetrů kratší, než je zdravé. Si představit, jak vážné bylo onemocnění v případě, že rakovina zničila pět centimetrů kosti Když podzim babička přišla do onkologického centra pro vyšetření, lékař, který na jaře to upsané poté, co viděl moje babička zvolala: ‚Co jste ještě naživu„Podle mého názoru neexistuje žádný komentář? ... Zde je varovný příběh. S každým nehody se může stát, takže mějte na paměti, že včelí jed - obrovskou zbraň, podrobovat rakovinu! Proč lékaři nepřijímaly pcheloterapiyu? Samozřejmě, jednodušší na ovládání, a pokud pacient nesouhlasí s operací, je jednodušší psát takové pacienty domů zemřít, než všemi prostředky bojovat o svůj život.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru