che.ungurury.ru

Den za dnem, rok vyhraje rakovinou lidí v roce

Dear „Babičko!“ Nelze popřít tyto vyjádřit vděčnost za to, co máte. Že bychom si bez tebe počala?! I nejen číst noviny. S pomocí svého manžela vyzdorovel.On byl nemocný s rakovinou plic. Byl jsem v nemocnici po dobu 4 měsíců, prošel kompletní vyšetření, a byla mu nabídnuta operaci. Odmítli jsme, jak se obávali, že by to bylo ještě horší. Její manžel 67 let. Když byl propuštěn z nemocnice, šli jsme do Kramatorsku - tam léčbě rakoviny. V nemocnici mu bylo dvacet-záření a jeden chemie. Když X-rayed, se ukázalo - žádný posun ke zlepšení. A teď, když byl jmenován druhou chemii, jsem četl v „babička“ z bolehlavu. Manžel byl první průběh léčby - až 40 kapek, také druhý chemii, a X-paprsky ukázala, že nádor je na místě, ale po zánětu snížil. Navrhli třetí chemie, ale my jsme odmítli. Manžel byl propuštěn a začal chodit po rabotu.Kazhdy den pokračoval vzít bolehlav ráno hodinu před jídlem. To se zpracuje za 240 dní. Peel mezi 1 kapkou a 40 kapek za 200 g vody a 40 kapek do 1 kapky. C 1 kapky do 13 kapek se se 100 g vody a 13 kapek do 26 až 150 g vody a 26 kapek 40 - 200 g vody. Kurz byl zlom měsíc. Kdy se rentgeny, lékař byl překvapen, že tam bylo jen jizvy na plicích. Myslíme si, že v 2-3 měsících, je třeba opakovat jednou léčby jedlovec (1 balení bolehlav na 200 g alkoholu 76%, aby trvala 13 dnů) .V této, vždy jsem si přečetl „Otče náš“ a prochází zpět ke svému manželovi, v chrámu boha nařídil modlitbu v zdravie.Ochen vděčný lidem, kteří odeslaných tento recept a „babička“ za to, že zveřejnila na svých stránkách.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru