che.ungurury.ru

Jako můj manžel byl nemocný s rakovinou a jak ho porazit




Dobrý den, „Babičko!“ Jeho příběh chci pomáhat lidem postiženým rakovinou a vrátit jim naději na vyléčení. všechny poryadku.23 ledna 2006, svého manžela, ale byl diagnostikován s rakovinou močového měchýře. Lékaři, jiné než otevřené operace k odstranění močového měchýře, více než žádná léčba je nabízena. Ale operace - sám o sobě velmi složitý postup, a zaručuje, že to pomůže, a nikdo dal. Okamžitě vyvstala otázka: „Co dělat“ Pak jsem si vybral z pilin novin „babička“, získaných během 4 let (2002, 2003, 2004 a 2005), adresy lidí, kteří byli operovaných se stejnou diagnózou jako můj manžel a napsal je. Odpovědi ohromil: ukázalo se, že všichni tito lidé zemřeli během 4-6 měsíců po operaci! Mé zoufalství neznala mezí, a lékaři i nadále trvat na operatsii.K čas močení její manžel měl každou půlhodinu, ale močový měchýř nemůže být zcela vyprázdnit, protože vyplňuje nádor. Zdálo se, že dny jejího manžela jsou číslovány, a ve skutečnosti mu bylo pouhých 66 let! I potěšil svého manžela, jak nejlépe to šlo s tím, že neměl rakovinu a adenom rostla, a když je odstraněna, všechno bude v pořádku. Ale výsledky průzkumu byly zklamáním: v tukové tkáni z břišních metastáz a mízních uzlin v tříslech zvýšil. Doktor nechtěl slyšet žádné výmluvy, a varoval, že pokud nechcete dělat operaci, budete koncem příštího měsíce. Mezitím se její stav zhoršil manžel v den, ale jsme rozhodnuti udělat operaci. Potvrzující zdravotní kartu s jeho selhání podpisu, vzal jsem ho z onkodispansera.Doma i nadále usilovat o léčbu, která ušetří manžela. Vzpomněla si na své naboso a hladové válečné dětství, jak často jsme nemocní a jak každý z nás, protože tam nebyly žádné léky, byli léčeni v monoterapii - vlaštovičník. Pamatoval, jak moje babička Galya sebere, suší se vlaštovičník a lisované šťávy z ní a řekl lidem, jak zacházet s tímto travoy.Stoyal duben a vysoké keře vlaštovičník rostou všude. Narwhal jsem měl velký svazek s kořeny, promyje, lehce vyschla a mleté ​​maso na celou rostlinu. Vytlačeny z hmotnosti přes nylonové punčocháče šťávou, dala jsem mu trochu stánek, napětí, a řízky pohřben v zemlyu.Nachala pít šťávy manžela. A pil 2-3 doušky mléka. Zpočátku můj manžel 3x denně půl hodiny před jídlem vzal 0,5 lžičky šťáva, pak začal pít šťávu z dezertní lžíce. Takže tento týden jsme se dostali na recepci 1 plném des.l. džus 3 krát denně po dobu půl hodiny před jídlem, a o týden později můj manžel vzít 1 polévková lžíce terapeutické léky. Pil v dávce vlaštovičník šťávy 3x denně půl hodiny před jídlem po dobu 10 dnů. Výsledkem bylo, že můj manžel vzal z vlaštovičník šťávy měsíčně. Celou tu dobu jsem pozorně sledovat jeho zdravotní stav, jestli tam byla hořkost, zda jater nebo slinivky břišní bolesti, atd. Za to, že jsme si pauzu po dobu 5 dnů a pak pokračoval manžela příjem vlaštovičník šťávu. Tentokrát si vzal ji na 1 polévkovou lžíci 2krát denně po dobu půl hodiny před jídlem, pitím 2-3 doušky mléka. A tak - po dobu jednoho měsíce. Vzhledem k tomu, vlaštovičník - jed pro čištění jeho jater manžela vzala ovesné vločky vývar. V 1 litru vody I vařené 4 lžíce ovesné vločky, trvala na tom, a její manžel viděl nastoy.Chto stalo dva měsíce léčby vlaštovičník? Moc! Manžela po celou dobu sdílel se mnou, jeho zdravotní stav. Řekl, že přičemž jeho velký svědění uvnitř močového měchýře, ale nutkání k močení se stal méně časté. V noci, manžel začal lépe spát, a nakonec zmizel úplně pocit přetékání močového měchýře puzyrya.Vo léčebný vlaštovičník jeho jídlo bylo velmi skromné. Maso manžel jen jedli hovězí maso, 1 krát týdně, a v polévce nebo boršč. Týden jedli 4-5 vejce denně a pil 0,5 litru mléka. Všechno jídlo I vařené jej do sádla (vepřového sádla uvnitř). Všechna jídla by přidat petržel, kopr a zelený luk.Posle konce druhého měsíce od obdržení šťávy vlaštovičník udělali přestávku 10 dní, a pak můj manžel začal brát tinktura kolenets zlatý knír, který jsem připravil zablagovremenno.Gotovlyu to tak. Kolenets 15-17 mele, skládací je v poloviny litrové nádoby a nalít měsíční svit. Naléhat, dokud tinktura nebude zbohatnout fialovou barvu. Je třeba vzít 1 polévková lžíce 3 krát denně po dobu půl hodiny před jídlem, žádné pití (může být 2-3 doušky mléka) .Muzh vzal tinkturu zlaté knír během měsíce 10 dní, vypil ji, udělal přestávku pětidenní a znovu pokračoval v recepci. A tak mesyats.Posle příští přestávce opět rozhodla podstoupit léčení vlaštovičník šťávu, ale to brát jako tinktura (350 gsoka rostliny trval na 150 g destilované likéru. Vodka, že nepoužívá tolik padělky, ale měsíční svit dělat sám). Peel manžel tinktura 2 lžíce 2 krát denně. A tak 10 dní. Za to, že jsem si přestávku po dobu 5 dnů a poté pokračovat v příjmu. A tak 3 krát po dobu 10 dnů v pětidenních intervalech mezi nimi.Cherez 10 dnů po obdržení šťávy vlaštovičník Tinktura manžela byla pořízena směs 40 g destilované louhu a 40 g slunečnicového oleje. Kouše ji citron. Vzal tento lék je také 2krát denně po dobu 3 tendays, v pětidenních intervalech mezi nimi.Zakonchiv recepci vodky a másla, po 10 dnech přerušení manžel znovu začal pít tinktura zlatými vousy nad skheme.Vse tentokrát mu dodává měsíční analýzy. Výsledkem je dobrá. Po čtyřech měsících léčby udělal tomografie - žádné metastázy. A teď můj manžel chodí do země. Močení se upraví hmotnost, on také neztratil žádnou gramma.V dubnu letošního roku opět šel do recepce vlaštovičník šťávy 1 lžíce 2 krát denně, protože rakovina - bolest zákeřný, a proto je nutné neustále sledovat. Čistá šťáva z vlaštovičník zabíjí rakovinné buňky a odstraňuje je z těla. Jeho účinek je mnohem silnější než na recepci měsíční svit smíchané s rostlinné maslom.No by se mělo zacházet opatrně a neustále poslouchá k tělu. Stále je potřeba věřit ve vítězství, a nikdy se nevzdávej, bez ohledu na to, jak tvrdě některý lechenie.Pust všechny z vás, dobří lidé, Bůh vám žehnej!
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru