che.ungurury.ru

K čištění těla byl - můj mast dát do




Dobrý den, „Babičko!“ Jeho příběh chci pomáhat lidem postiženým psoriazom.Seychas mně 72 let. V jeho mládí, po demobilizaci z armády, začal pracovat v dole. Teplotní rozdíl, plyny v důlních vodní lázni a další uhelný prach usadí na těle velmi negativně působila na mé kůži. Zpočátku se zdálo, akné, pak je pokožka začala loupat, a pak to všechno změnilo psoriaz.Obratilsya lékařskou pomoc, ale jen to, co oni nebyli léčeni, nějaké drogy ani připsat, - nic nepomáhalo. Snažím se léčit lidí prostředek, ale ne přijetí různé odvary, čaje a tinktury, žádné mazání psoriatické plaky různé masti připravené osobně nemohl zastavit nemoc. Psoriáza pokračuje „daří“ na mém kozhe.I Pak jsem jednoho dne narazil kus některých novin, které konzervované příběh chlap vyléčení psoriázy. pečlivě četl jsem, a pak se rozhodl vyzkoušet sám metod.Po popsanou v papírové recepty připravené masti a začal mazat své problémové oblasti. Psoriáza sotva opustil mou kůži, i když článek byl napsán, že člověk byl vytvrzován po dobu 20 dnů. Pak jsem se rozhodl k čištění střev, jater a krve. Poté, co začal očištění znovu se zpracuje s mastí. Psoriáza mě opustil s bolestivou: malé plaky snadno exfoliuje a stává strup, který pak musel být rip off. Tento postup byl velmi bolestivé, zdálo se, že psoriáza kořeny vzrostlé do mého těla a já vykorchevyvayu.Vot tak jsem se vzpamatoval. Více než osm let, které uplynuly od té doby. Teď mám naprosto čisté tělo, jsem zapomněl psoriaze.Nadeyus všechnu tu mast, který mi pomohl obnovit, pomoci více než deset lidí. Zde se retsept.Neobhodimo ohřát na teplotu 60-70 ° C 250 g transformátorové oleje, přidejte do něj 1 JAR vietnamských „Řetězová kola“, 1/4 láhev kolínské každý květ a vše důkladně. Mast je připraven. Namažte to psoriatických části těla, po očištění těla, 2 krát denně. V průběhu léčby, se sprchou nebo vanou, mytí těla každé 2-3 dnya.Soblyudenie všechno, stejně jako úplné odmítání alkoholu brzy přinést uzdravení. I to všechno přeji ze srdce!
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru