che.ungurury.ru

Demodex bude pryč, navždy opustí demodikoz

Dear „Babičko!“ Všimněte si, že mnoho lidí trpí demodikózy. Má sestra 2 roky byl nemocný s chorobou. Její tvář byla strašná. Pak se jednoho dne potkala ve vlaku s jednou starší muž a řekl mu o svém problému. Muž se ukázalo být dermatolog. Napsal své sestře recepty, které si koupil v lékárně nezbytné přípravy, a na stejném místě pro něj připravila mast a prach. Tomu nevěřím, ale po 10 dnech, jeho sestra zmizela z demodikózy! Lékař je už dávno mrtvý, ale jeho recepty jsem náhodně zachovány. Pak jsem nabídl jim mnoho lidí, kteří trpí Demodex roztoče a všichni pomohli obnovit. Doufat, že pomůže přípravek více než jedno terapeutické prášek cheloveku.Dlya potřebovat „Streptocidová“ - 20,0 „tetracyklin“ - 1,5 „rivanol“ - 0,25, „Trichopolum“ - 1,25 a „Novocaine“ - 1.5. Z těchto složek je připravené v lékárně prášku. Jim po mazání masti k pokrytí postižené Demodex místo. 1. Namažte každý den.Maz připravené v lékárně na základě vazelíny. To zahrnuje „Difenhydramin“, - 1,0 „Benzokain“ - 1,25, vitamin B1 - a B2 0,4-0,2, pasta „LAZZARI“ - 20,0 Mast a „Lorinden“ - 15,0. Kromě naočkování mazání a postižených demodikoz místa k pití po dobu 10 dnů, v souladu s pokyny výrobce 2 „trihopol“ .Insert, dobří lidé, jsem popsal recepty a zrádné demodikoz někdy odjezdem. V tom jsem si naprosto jistý.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru