che.ungurury.ru

Demodikoz pryč, on mě opustil: žihadlo včel ho vyhnali

Dobrý den, „Babičko!“ Chci se podělit recept na léčbu demodikózy. vyléčen jsem jim a upřímně přát léčebná vsem.Dlya potřebují včely. Potřebují chytit sám. vzal jsem sklenici půllitr, místo pokrývat to s nylonovou krycí mřížky, který každý má na oknech a pevnou pásmu. Za tímto jar byla louka. Když viděl sedět na květu včela, jemně vzal ji křídly plochými pinzety a spustil, zvedl síťku, ve sklenici. V době, takže jsem chytil 10 včely. Po tom vykouřit je s cigaretovým kouřem pro včely ‚opilý‘, pak pinzetou tak, aby nedošlo k rozdrcení hmyzu, chytání včela na křídlech a mírně zvýší mřížky jiné včely nejsou letěl, a vytáhl ji do postiženého zásobník demodikoz místě. Po bodání trn odstraní a zahodí. A tak to dopadá dělá každý včela, udržet vzdálenost mezi uzhalivaniyami 2-2.5 cm. Na tváře by měl začít od očí a honí klíště dolů, a na čele začínají uzhalivany by měla být nad obočím a pod vlasy, neutíkají zaškrtnout na hlavě , Zpracování jedné části těla postižených demodikoz, zábal v této době, která zbývá. A tak postupně stěhovat do jiných oblastí litsa.Vy ptát: „Kolik si můžete udělat v čase uzhalivany“ To záleží na vaší toleranci pcheloukusov a jejich schopnost vydržet. Například jsem udělal 10 kusů najednou. Po dni nebo dva znovu opakovat. 7 minut po zákroku, ošetřená plocha rozmazaná krém po holení „Arko“. Před zákrokem, nemyjí, a během léčby nepoužívá žádné kosmetiku. Stále postižených Demodex oči potřeba po dobu 2 měsíců namazat krém „Demalan“ nebo 1 měsíc, ráno a večer tekutin „Amitrazin plus“, které lze zakoupit na veterinární lékárně. Ručník, které používají třeba vždy svezhim.Vot takové technologie ošetření demodikóza. Hodně štěstí všem v překonání této hrozné nemoci!
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru