che.ungurury.ru

A svrab odstraní masti IN demodikoz neselhala

Dobrý den, „Babičko!“

Jsem veterinář, ale já jsem musel pomáhat i lidem, kteří trpí svrab roztočů a roztoči Demodex. Chci se podělit o své zkušenosti.




Velmi dobře se svrab a demodikózy zpracovává 33% sírové mast. Pro přípravu to, že je třeba do 2 objemových dílů vazelíny nebo vnitřní neslané vepřového sádla, přidá se 1 díl roztřepené v lékárně práškové síry a důkladně se promíchá do vzniku stejnorodé pastózní hmoty. Síra je nutné brousit na prášek ručně nebo v ručním mlýnku na kávu, a v každém případě není v elektrickém, protože při vyšší rychlosti jeho obsahem síry mohou vznítit. Hotový mast musí být použita problémových oblastí a stanovit obvazem nebo náplastí. Změna komprimovat několikrát denně. V případě, že mast začne vysychat a zhoustne, přidá trochu tuku. Komprimuje mastí nezbytně ne méně než 7 dnů. Faktem je, že i když je kůže vyčištěna, aby mohl zůstat larvy nebo roztoče vejce, které pak příklop a znovu vyvolat onemocnění. To je důvod, proč musíte být léčeni po dobu nejméně 7 dnů. Pokud svrab nebo demodikóza zasáhlo rozsáhlé plochy kůže, ošetření mast je třeba celé tělo.

V průběhu léčby nosit staré šaty, pak nemusí být líto, že to vyhodil. Lůžkoviny by měly být také stará. Teplota v místnosti pacienta a v celém domě nebo bytě by měla být dostatečně vysoká.

V případě, že roztoč Demodex udeřil řasy, měla by být na kusu hustého plátna mastí, uvázat uzel v látce, dát to na své zavřené oči a bandáží oprava. A jen 7 dní, 1-2 krát denně, změna obklad.

Po ošetření svrabu a demodikózy potřebují umýt tělo s teplou vodou několikrát, takže pokožka rychle zotavil, tuk se s veterinárním léku „mazání sintomitsina“. Následně, aby se zabránilo opakování svrabu nebo demodikózy, poradit menší kontakt s domova nebo poddanských zvířat. A přece, aby se zabránilo infekci, je nutné často mýt ruce.

Čistit své tělo, lidi!

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru