che.ungurury.ru

Ty, kteří potřebují, I uspíšit říct, jak BODY CLEAR AS vyhnat roztoče

Dobrý den, „Babičko!“




Chci navrhnout, že vím, že prostředky pro odstranění ekzém a demodikóza.

Tělo ekzémy vymaže, pokud se smíchají stejné objemové díly prášku vtírá do lékárny a lékárny síry tukem, přidá se ke směsi v 2 krát menší než je kyselina salicylová, znovu důkladně promíchá a zpracuje připravené masti problémové oblasti. Není-li pálení na kůži, můžete přidat trochu kyseliny, ale v případě silného pálení, množství kyseliny v masti je nutné snížit o 2 krát. Velmi dobrá rub k uvolnění šťávy čerstvé trávy Potentilla husu a pak namazat jí opruzeninám. A tak dále až do úplného vymizení ekzému.

Můj soused zbavili nemoci, pacienti obkladyvaya každý večer ruce s tukem a bintuya nimi. A já spát celou noc. oblékání v dopoledních hodinách záběru a hořel objevil na rukou vody bubliny podstatu. A vyléčit. Doporučuje se tukem byl čistý, bez nečistot. Známé veterinář radí ekzém nalije do nádoby s velmi horké vody kapat do něj kreolina 20-25 kapek a drží v tomto roztoku nemocné končetiny vychladne. Po provedení tohoto úkonu, tělo nemá utírat, a natož ho vyschnout a pak namažte čistý glycerin. Upraví tak, dokud se neuzdraví.

Vyhnat Demodex roztoče, je nutné míchat rovnoměrně, pokud jde o stoupání, olivového oleje a tuku, a potom zpracovat masti problémové oblasti. Je možné vyprat částí těla ovlivněna demodikoz, dehtu s teplou vodou a mýdlem a osušte kouskem bavlny namočeným ve směsi alkoholu 960 (1 šálek) soli (1 díl TSP) a čerstvě vymačkané citronové šťávy 1. Zákrok se provádí v ranních hodinách a večer. To znamená, že jsem zažil efektivitu a jistotu. Velmi dobrá, přijata ve stejném poměru Po promytí vodou a mýdlem dehtu otřít problematické oblasti těla 960 se směsí alkoholu a etheru.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru