che.ungurury.ru

Chci mluvit o tom, co znepokojuje mnoho čtenářů - o Demodex roztoče

Nemocné 20 let, už nevěří ve své uzdravení. Všechno bylo v léčbě: i dichlorvos mazány. Jednoho dne můj bratranec (její lékař) mi ukázal tento článek o demodexu. Četl jsem všechno a nějak přestal výběr na masti „Yam“. Snazší léčit. A vím, že nemůžete umyjte si obličej, kartáček pouze salicylová alkoholu (rozvod převařené vody, aby moc zaschnutí podíl v oku, vzal trochu vody).




Stále si užil nůž, kdy začne svědit, vzal jsem nůž a jak očistit ji. Nikdy neslyšel o klíště objeví někde na těle. Nejdůležitější věcí je, aby často mění a železo polštář, ručník. Při léčbě této masti se zarudnutí a loupání, neboj se. Stačí věřit! Chci informovat způsob stoprocentní lék na demodectic svrabu. Můj bratranec roztoče Demodex byla na obličeji 25 let! Ale ona se zotavila. Takže je nutné, aby se mléko 5 nebo 10% roztok „resorcinolu“. Toto řešení rovněž obsahuje malé množství síry a některá antibiotika (recept vám předepsat jakýkoliv dermatolog).

Gadgets dělat tak často, jak je to možné, například během jedné hodiny, sedí v přední části televizoru. 2-3 dny bude hojná loupání kůže. Navzdory tomu, že je nezbytné, aby i nadále neustále se dostat pryč několik vrstev kůže. Ošetření trvá asi měsíc - dva, a v tomto okamžiku to je lepší odejít z domu, protože člověk nevypadá tím nejlepším způsobem. Ale co je nejdůležitější - nespadají pod paprsky slunce. Poznámky Pleťová voda nutně dělat s chladným (!) Řešení, jinak se vyvolá ještě větší srážky. Jestliže se roztok zakalí, není tak strašné - léčivé vlastnosti neztrácí. A co je nejdůležitější - vytrvalost. Pokud exfoliace není hluboká, bude vyrážka vrací.

Nepoužívejte drhne exfoliating krémy. Zkuste tak málo, jak je to možné vyprat při loupání. Roztoč je velmi rád mytí mýdlem a vodou. Z tohoto důvodu, po vytvrzení, mýdlem a vodou již nebude prát. Přeji úplné uzdravení.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru