che.ungurury.ru

Demodex roztoče




Dobrý den, „Babičko!“ V první řadě chci poděkovat Lyubov Ivanovnu Vaymle z Dněpropetrovsku na její radu o zbavit roztoče, vytištěné v novinách číslo „babička“ 75 ze dne 04.09.2002, tím Ale skutečnost, že lékárníci nevědí dávka sloučeniny (trihopolovaya masti + alkohol + dehet) lékařské masti, takže se musí pokusit další léky. O tom, jak jsem se vypořádal s tímto problémem a bude pismo.Shlo svůj čas, a to je velmi špatné, protože při léčbě demodectic svrabu je třeba hbitost, protože klíště v této době se šíří, které nemohou být tolerovány. Kde? Ve velmi červené pupínky, které se objevují na těle. První žena leze pod kůži a zavírá (tj., Zavře dveře), což komplikuje další zpracování. Masti, budou léky přes kůži nedostanou klíště, a to i kožní roztoči nezabil těmito mastí, roztoků, nálevů, tinktur. Z tohoto důvodu je potřeba určitý čas k hledání a testování, a během této doby zvyšuje akné. To znamená, že samice snesla vajíčka, larvy a pak se objevil, který pod kůži potřebují více prostoru. Mám největší léze (jedna), abyste dosáhli velikosti od 5 centů, a zbytek - o něco méně, ale o různých velikostech. V těchto centrech je pokožka již mrtvé, protože tam majitel - klíště s jejich potomky, kde hnízdo. Také zde byla moje otázka je, jak se dostat klíště ze slotu pod kůži? Koneckonců, jen jedno hnízdo z několika desítek! Obtíž stále spočívá v tom, že malý roztoče, a to může být vidět pouze pod mikroskopem. Umí vylézt a dostat se do jiného místa na těle, a jsou k dispozici nové spoty. Nicméně, klíště může být rozdrcené rukou, když máte pocit, že „chodí“ na léky telu.Podbiral I od ledna do srpna 2004. Během této doby, léze měl hodně po celém těle. I se nechá reagovat se sírou, "Amitrozinom" vlaštovičník (šťáva + vodka), "benzyl", petrolej, moč, pelyňku, tansy různé kombinace bylin, proteinů a jódu a vodky, "Yoddetserinom" Dustov mýdlo, pryšec, atd To znamená, že já ne nečinně sedět, ale výsledek byl aplikován takovou léčbu nulevoy.V srpna 2004: červené skvrny, tedy léze, sypané prášek modré Skalice, připnout ho k tělu. Na některých akné opravil Bluestone, vázání ji. Těsně tie nemůže, protože to může bolet. Pokud je bolest, je nutné odstranit síran měďnatý a opláchnout léze převařené vody. Udělal jsem to v noci noch.Utrom aplikované na pupínek aloe, modrá skalice nahoře, pokrytý fólií podložku a pak zahřát vlněný šátek. Po nějaké době začal kleště, aby otevřel dveře a oni měli přístup. Obvazy provedené v 45 hodin, obvazy posílit dobré, že derzhalis.Cherez několik dní aloe vytáhl klíště ven. Bylo tam mnoho mrtvých, ale byl živý a kdo běžel pryč z hnízda. Někdy uniknout tento roztoč vlezl do nosu, uší, úst. Přitiskl ruce a tělo potřené devyasilom vývar pelyněk (3 polévkové lžíce tráva na 1,5 litru vody), pak infuze pelyňku. Opláchnutí těla, protože potěr hnízda byla ještě velmi mnoho. Potom působí rány. Naolejovaný „Yoddetserinom“ a znovu uplatnil aloe tampon fólii a izolaci vlněnou šálu, ujistěte se, že zajištění obvazy na rány. Rány nemohou být ponechány otevřené, a to zejména v noci, protože klíště se znovu dostane do nich. Rány a okolní kůže, ale před a akné trvale mazané „Yoddetserinom“ .Itak k boji proti roztočům a odstraňování hnízd, akné těla, člověk, kterého jsem potřeboval: síran měďnatý, aloe, „Yoddetserin“ (lékárna) a tinktura odvar z pelyňku, jablka a jogurt, fólie a vlněné šály. Vypil jsem vodka infuzi pelyňku: dát do sklenice sekat trávu, pití vodky, trvají 10 dnů v temnu a vzít 20-30 klesne na 4 polévkové lžíce převařenou vodu před jídlem. Mělo by to být 3 krát denně, ale neuspěl. Pít odvar z pelyňku. Ráno jsem jedl jablko a vypil sklenici kefíru. A tak se zbavil roztoče.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru