che.ungurury.ru

Náhodou jsem glaukomu. Ona plýtvá svou vlastní moč, dům

Dobrý den, „Babičko!“ Ve svém článku se chci podělit o jeden přijímací samolecheniya.Vesnoy loni stalo I glaukomu pravého oka. Ona byla doprovázena neuvěřitelnou bolestí. V nemocnici, kde jsem požádal o pomoc, bylo zjištěno, že film byl vytvořen, vytváří vysoký nitrooční tlak v oku. Lékař nabídl jej odstranit chirurgicky. Odmítl jsem operaci a rozhodl se léčit samostoyatelno.Lechenie začal od začátku týdne. Pm promyje nejprve tlustého střeva přes vyhřívanou moči, pondělí v 5 hodin pil všech vybraných moč, a po půl hodině pitné vody. Více než v průběhu dne nebo pití, žádné jídlo není přijat. Ve večerních hodinách, ve 21:00, opět pil moči a hodinu vody. Pitné vody je nutné, protože tělo skutečně potřebuje. 21.30, půl hodiny po užití moč, snědl trochu strouhané zeleniny nebo ovoce. Taková strava dodává tělu s vysokou moči v noci. Tato léčba jsem přilepená na 5 pracovních dnů, a v sobotu a neděli udělal přestávku. Po 10 dnech tohoto půstu postupně přešlo vštípit oka jednou denně moči. Zastavil jsem bolí oči, filmovou vstřebá, a celkový zdravotní stav se výrazně zlepšil. Teď jsem, navzdory mým 80 let, jsem četl a pracovat bez brýlí, ale i nadále přijímat moč a pohřbít ho jednou denně glaza.Takim způsob glaukom mě porazil. Myslím, že moje zkušenosti budou pomáhat ostatním, jak se zbavit tohoto bolezni.Lechites, věří v úspěch a pomoc Páně, a jste si jisti, získat nějaké nemoci.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru