che.ungurury.ru

Mnoho lidí má splnit, na různá témata s nimi komunikovat




Dobrý den, „Babičko!“ I často cestovat, setkat se s různými lidmi a komunikovat s nimi. Některé cestovní poznámky chci podělit se čtenáři gazety.- Když mi bylo asi 12 - říká mi okouzlující spolucestující - na moje ruka objevila bradavice. Zpočátku jsem nebyl nijak zvlášť strach, ale vzdělání se zvýšil, a bála jsem se, zejména proto, že ostatní bradavice objevily již v jednom ze svých nozder. Zkoušel jsem spoustu různých mastí, které jsou předepsané lékaři, ale nic nepomáhalo. Me mají přítelkyně začal smát. Můžete si představit, můj žal ?! Mom je také velmi obává o mně. Pak jednoho dne chodí do obchodu, přemýšlel, jak se vypořádat se svými vředy a její předjet dva muže. Maminka slyší, jak jeden muž říká k jinému: „Víte, jak se k léčbě bradavic? Po dešti na horizontálními otočnými tyčemi v zahradě je třeba počítat třetí zherdinu vrchol, zatáčky, shromáždit viset na její kapky, dešťové kapky, a pomazat jim bradavice. Brzy zmizí“.Mama slyšel tento rozhovor, překvapení zapomněl, kde je. Rychle jsem se otočil a vrátil se domů. Vstupu do domu, hned mi vyprávěl příběh, který se s ní stalo. I pozorně naslouchal a začal se těšit na dešti. Když mu bylo vše hotovo, jak neznakomets.I řekl zázrak: na druhý den mých bradavice začala vysychat! Tady si myslím, a věděl, jak prozřetelnosti byl poslán muži. V obci je naše je 40 km od hlavní silnice, takže putovat do ní jen tak nikdo nemohl. Od té doby, můj pohled na život úplně změnil. Začal jsem věřit v Boha a univerzální mysli. Takže pak naději v Pánu, a všechno bude v pořádku! - dokončila svůj příběh, můj příběh mi řekl poputchitsa.Sleduyuschuyu jeden náhodný znakomyy.- mě mučili, střídání zácpy a průjmu, neustále nemocný podbřišku - začal s těmito slovy, že je jeho příběh. - Někdy stolice byla krev. Doktor řekl, že je ulcerózní kolitida, a poslal do nemocnice. K určitému zlepšení, cítil jsem se rychle, ale od té doby se stal pravidelným pacienta v úřadu. Pak se jednoho dne všiml plakát, visící na stěně, která vypráví o léčivé vlastnosti některých bylin. Čtení o třezalky tečkované, jsem se dozvěděl, že tato tráva léčbu ulcerózní kolitidu. Psaný na začátku léta z nemocnice, okamžitě vzal sbírku třezalky tečkované. Prořezává 15-18 cm svých vrcholů, zapřáhli je v malých svazcích a pověsit sušit na prádlo šňůry v kuchyni. Takto připravené s žádné léky po dobu jednoho roku. Grass se začala vařit jako čaje, tinktury a pití místo čaje (bez cukru!) Prostřednictvím podzim, v zimě a na jaře. A vylechilsya.Cherez nějaký čas, aby mi jednou setkat mimo vrchní sestra léčebného ústavu a zeptal se, proč jsem nepřišel k léčbě. Řekl jsem jí o své úspěšné samoléčení. Byla velmi překvapená, a to navzdory skutečnosti, že plakát visel téměř u své kanceláře. Za to, že všechny léčebné oddělení personál přepisem jeho obsah. Pokud jde o mě, já stále nezapomeňte zásobit na letní třezalky tečkované - dokončil tato slova, příběh mého přítele.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru