che.ungurury.ru

C & laquo; babička & raquo; dlouholeté přátele, ale poprvé v jejím psaní

Dobrý den, „Babičko!“ Přečtěte si noviny po dlouhou dobu, a tady píšu poprvé. Řeknu vám o tom, co recepty tradiční medicíny museli mě a mou rodinu používat. Tato zkušenost, doufám, že na pomoc více než jednu osobu, aby získali zdorove.Kogda moje dcera byla jen 1 rok a 2 měsíce, náhodou jsem nalil vařící vody nad ním. Ta dívka byla spálena celého těla - od hlavy až k patě. Kůže na tváři okamžitě stočený do klubíčka, jako vaječný bílek (díkybohu, oči zůstaly beze změny), a trpěl velmi exponované ruce a nohy. Pod punčochové kalhoty a vesty byly svítí červeně voldyri.Moya nyní zesnulý matka pracovala jako asistentka venkovské lékaře a naštěstí pro nás, znala spoustu lidových receptů. Pak bodl husa (může být drůbež), vytáhl žlučníku a žlučových cest pečlivě namazat vnučka spálený obličej. Ta dívka křičela divoký křik, protože byla nemocná, a po namazání ležela tváří dolů na polštář a tvrdě usnul. Za to, že moje matka sterilizovány husí sádlo a tento tuk k mazání všechny spálených míst, je pre-ošetření s husími žlučí jako žluč zpřísňuje a uschne popáleniny. Provedli jsme zákroky 3-4 krát denně. O tři dny později, všichni stáli v pozoru, ao týden později moje dcera odešel do Ruska. Jizvy odešla, a vytvořil jasnou růžovou kůži v místě popáleniny. Pro lékaře, nebyli jsme přístup. Kdo je dcerou 36 let, má svou vlastní rodinu, všichni lidé říkají, že je to prostě krásné. Od té doby jsem vždy uchovávat v ledničce husím žluči a tuků.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru