che.ungurury.ru

Léčba pneumonie




Jeden den, moje vnučka byla nemocná ARI. Jsou k ní choval s domácí opravné prostředky a zdá se být vyléčen, ale kašel ještě občas trápí dítě. Poraďte se s lékařem. Naslouchal, podíval se na dívku, řekla, že je v pořádku a doporučil, aby své dítě na letní sezóně. Ale nebylo to k ničemu, 1-2 krát denně kašel povtoryalsya.Ya vlastní zdraví pracovníka, a já, samozřejmě, je to alarmující. A pak jsem si začal všímat, že dítě dostane rychle unavený, jde často odpočívat a občas mu horečku. Opět se obrátil k lékaři, ale znovu řekl, že není čeho se bát, a teplota, říkají, je zvýšena tím, že dívka 8 let, ale začíná se projeví, a žláz s vnitřní sekrecí jsou přetížené organizma.Ne Věřím, že toto vysvětlení a rozhodl se zkontrolovat vnučka na ultrazvuku. Výsledek - bazální zápal plic. Ta dívka byla přijata do nemocnice a začala komplexní léčba nákladná antibiotika fizprotsedurami atd. Po ukončení léčebné kúry se zdálo, její stav se zlepšily, ale kašel ještě zůstal. Doktor řekl, že tato reakce k akumulaci v něm různých léků, ale za měsíc ambulantní léčby a eliminovat obtěžování. Bohužel, a domácí léčebné kůry, a to i přesto, že dítě má vynechal kvůli tomuto 3 měsíců od školy, nepřinesl žádné změny ... léto znovu šel se svou vnučkou na moři. Za to, že se její stav se vrátil do normálního trochu, ale kašel neprošel. A tak po dobu tří let. Z důvodu nemoci dívka po dobu 2-3 měsíců ze školy a pak jsme se rozhodli léčit sami. Do 7 dnů každé 4 Chasa injekčně intramuskulárně 300.000 jednotek „Penicilin“ přes den dal bankám a hořčicí, napojena horké mléko s medem a máslem, a 2 více krát za den, ona SIPS viděla horké převařené vody (teplota takového tak jak se dostat spálil). Každý večer vnučka třel nohy, počínaje nohy až do pánve, „triple“ kolínskou. A letos, naše práce byla úspěšná - dítě se začal zotavovat. Ta dívka se objevila chuť k jídlu a únava zmizela, vyrůstala, zpět a opět se stal aktivní a zdravá holčička.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru