che.ungurury.ru

Na základě vlastní zkušenosti, trvat - z bronchitida Child Protect




Dobrý den, má drahá, „Babičko!“ Noviny číslo 49 (300), 6. prosince 2005 Larisa Alekseevna Kalashnik z Charkova oblast požádán o radu na léčbu její pětileté vnučce, která téměř rok a kašle velmi často nemocné s bronchitidou. Žádné drogy a výlety k moři to nepomůže. Po přečtení této žádosti, nejprve bych chtěl poslat jejich rady přímo na místo určení, ale pak jsem si myslel, že může pomoci někomu jinému a napsal dopis, aby ji gazetu.Esli opravdu bronchitida, pak jste možná příliš Kuta její vnučka. To je omyl mnoho maminky vědí z mé vlastní. Byl jsem najednou doktor řekl, že je nutné se oblékat dítě, stejně jako samotné šaty, nebo je dítě těžce poteet.Obychno po maminka koupání dá své dítě v pyžamu, ale stále flanel, a v případě, že v zimě je všechno a teplého deka zábaly. To je špatně. Dítě a zahřeje jako dip, že je to velmi horký v téhle posteli, on potí těžce a samozřejmě, je popsán. Hnízdění a obrátil se na bok, okamžitě se dostane za studena, jako pyžamo mokré potem začne ochlazovat, a stává se chladný dotykem na zadní straně dítěte je chlad. Z tohoto důvodu, a to doslova jeden den dítě začne kašlat. A to se opakuje po každém kupaniya.Ne moc opotřebení a dítě na procházku. Dospělých Američanů, zdá se, že je venku zima, ale my se nepohybuje jako děti. Jsme sedí nebo stojí, a dítě běží. A ukázalo se, že se potí, pak se ochladí a za studena. Proto dítě nosit snadno a neustále kontroluje, zda je to mokré oblečení. V případě, že dítě je pocení, měli byste okamžitě převléknout ho, nebo, pokud to není možné, dát tričko pod nosem suchý platok.Po bytového dítě by mělo jít naboso nebo v ponožkách. Bude to jakási kalení prostudy.Kto něco vzít svůj pokyn k pravd. Ale já už má druhé dítě, ona byla v pořádku, až do jedné noci, když viděl, že jeho syn byl objeven, není přiblížil a dotkl se zády (ležel na boku). V důsledku toho zjistili, studené a vlhké pyžamo. Teprve potom jsem si uvědomil, proč se dítě po každém koupání nemocné s bronchitidou. Po tom jsem začal dodržovat všechny výše uvedené doporučení. Syn přestal bolet.Eti tipy vám pomohou v případě, že dítě skutečně vystydne, ale tam může být další příčinou kašle. Záchvaty zánětu průdušek mohou způsobit alergie, jsou k dispozici ve vašem bytě. Mohou to být domácí prach, zbytky deky, oblečení, koberců, peří, peří, vlna, zvířata, krmivo pro ryby a mnoho dalšího. Může způsobit kašel a potravinářské allergeny.Poetomu primárně doporučujeme navštívit alergologa, který bude dělat vzorek, identifikovat alergen a předepsat vhodnou lechenie.Moemu syna příliš dlouho diagnostikována - bronchitida s astmatickým složkou. Výsledkem je, že dítě vyvinula alergického astmatu. A pak jsme byli posláni jen k alergologa. On jmenoval jeho syna lék „Intal“. To ho zachránil od allergii.A než je nutná návštěva lékaře, aby se odstranily z dětského pokoje všechny koberce, ložní všechny přikrývky a polštáře. Každodenní věci vytřepat prach, vytváří mokré čištění, nenosí pletené vlněné oděvy. Budou muset rozloučit s domácími mazlíčky, pokud jsou dostupné ve vaší domácnosti. Vyhněte se také z dítěte strava ovoce červené a oranžové tsveta.Uverena, že po mé rady, budete brzy léčit jeho vnučka, drahá Larisa Alekseevna.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru