che.ungurury.ru

Pokud některý pravidly, glaukom katarakta roubené

Dobrý den, „Babičko!“

Jsem 87 let, chci pomoci s radami pro ty, kteří trpí glaukomem a šedého zákalu.

Z těchto nemocí, já vím z první ruky, protože více než 20 let systematicky a vytrvale dodržování určitých pravidel, úspěšně bojovat proti glaukomu a šedého zákalu, které jim brání postupující.

Z operací poklesly a ani ji nelitovali. I sledovat televizi bez brýlí, a když jsem si přečetl, já používám brýle s dioptrické 4 jednotky. Aby nedošlo ke spuštění nemoci, pravidelně projít inspekcí u očního lékaře. Snažím se spát alespoň 8-9 hodin denně, naučit se plně relaxovat během spánku. Nechoďte do lázně s parní lázní, dejte si pozor na jakékoliv přehřátí těla, nenechte spodní polohy hlavy v posteli a dívat se na vyprazdňování, vyhýbat se zácpou, neboť také přispívá k rozvoji glaukomu a šedého zákalu. Ve slunných dnech, nosit sluneční brýle s zelené filtry a samozřejmě dělá cvičení zlepšit vidění.




1. Každý den se dívám několik minut otevřené oči do slunce během jeho sestupu.

2. Poté, stojící s nohama na šířku ramen, zavřít oči a otočím hlavu ze strany na stranu tak, že oči jsou střídavě prochází není osvětlena slunečním místě. Po tom, oči stále zavřené, žádné napětí otočit hlavu a celé tělo vpravo a vlevo, s malým zdvihem-off paty. A tak 3-5 minut.

3. Pak jsem pokrytí lehce rukou jedním okem, aby se nemohl otevřít, a druhé oko, oni nepřetržitě bliká po dobu jedné minuty otočením plachtění pohled na zem u svých nohou. Když skončil, zvedl hlavu a koleno otočte ze strany na stranu a rychle blikat a díval se přímo na slunci. Totéž se opakuje s druhým okem.

Kromě těchto cvičení několikrát denně, sedí u stolu tak, že krk je zarovnán s páteří, dát své lokty o stůl, odpočinout zápěstí a kloubů prstů, pak prsty jedné ruky dal na obličej a prsty druhé straně je umístěna na straně, takže drobným palce na mostě, které tvoří písmeno v, a zavřené oči, 5 minut, uvolněná, masážní lehce malé prsty koutky očí. To umožňuje svým očím odpočinout, plnící zrakového nervu a sítnice nervové energie.

Propagovat zdravější prstem zatáčky. Je nutné, aby ukazováček na nose, a pár minut otočit hlavu ze strany na stranu a díval se na stejnou dobu u exponovaných prsty. To samé cvičení a zmírňuje bolesti hlavy. Pokud je to nutné, je třeba, aby se střídají po dobu 10-20 minut, poté otevřít, pak se zavřenýma očima, a pak malé prsty masírovat koutky oka, jak je popsáno v předchozím cvičení. Hlava zastavit bolí.

Efektivní eye masáž falanga palce. 1-2 minut provádět zavřené oči, v kruhovém pohybu po povrchu víček. A tak několikrát denně.

Pomoc s katarakta a glaukom a některé recepty tradiční medicíny.

Velmi dobrá nalije do 1 litru skleněné nádobě přírodního červeného vína, 50 g kořene kozlíku lékařského pozemní, vyluhovat 15 dnů v temnu při teplotě místnosti, pravidelně třepání obsah plechovky, poté se zfiltruje a jednu lžíci tinktura až ke svému konci 3 krát denně po dobu půl hodiny před jídlem.

Kromě toho je nutné vyplnit termosky 0,5 litru vroucí vody 3 lžičky drcené suší květy měsíčku lékařského, na tom, 1-2 hodiny, kmene a pít půl šálku infuze 4 krát denně. Oni také umýt oko. Vařit čerstvé infuze každý den. Přispívá ke zlepšení aloe.

Budete potřebovat list tři až pět roky rostlin jsou řezané podélně, vařit pod pokličkou v smaltované hrnce, pak shromažďují v láhvi vytvořeným na víku kondenzát a pohřbít ho, 1-2 kapky ráno a večer každý očí. To nebliká.

Nutná v případě problémů s viděním mít tolik bobule Mulberry, nápoj, pivovarnictví, jako čaj, bylinné čaje a odvary z listů, větviček a kůra tohoto stromu. V žádném případě nemají kouřit nebo pít alkohol.

Sledovat mou radu, a vy jste stejně jako já, „obrubník“ glaukom s šedým zákalem.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru