che.ungurury.ru

Od flanel materiálních šité pytle naplněné koprem, dát své oči




Dobrý den, „Babičko!“ Chci mluvit o tom, jak mi přátelství s vámi dělá istselenii.Odno čas na obou očích začaly tvořit šedý zákal. Provádění doporučení lékařů nepřinesl zlepšení. Cataract už asi tři roky, když jsem si přečetl recept Tatyana Fedorovna Shafaruk z Čerkasský kraj, ve kterém ona byla obnovena po nemoci. Okamžitě jsem se rozhodl jej použít na sebe. Bylo nutné steh z flanel 2 malý váček velikosti 5x5 cm, se nalije do každé lžičky 3 semen fenyklu, umístit je do smaltované hrnek s vodou a vaří se po dobu 2 minut. Po tom, dostat tašky, ať je v pohodě trochu a vztahují se na bolavé oči. Horní kryt s ručníkem a lží tak 10-15 minut. Proveďte následující postup přes noc. Průběh léčby - mesyats.Ne váhání, okamžitě jsem šila 60 sáčků (pro celý lék), usnul v každém ze 3 lžičky semen fenyklu, a začala šít pro léčbu. Každý večer před spaním, dal jsem do smaltované hrnkem vroucí vody pro 2 pytle semen, uvaříme 2-3 minuty (když vyskočí, a já jsem jejich zapuštěná, aniž by došlo k odchýlení od sporáku), bere na talíři, a pak šel do postele a dát jí na každém vaku oka. Izolovat a držení obklad vychladnout. Pak si sundal tašky a svázané hlavu kapesníkem a schoval si hlavu pokrývkou. Takže dělám, nechybí ani jediný den, po dobu jednoho měsíce. Neklesají z léčby, i když začal špatně zánět očí, tam byl ostrou bolest v nich, že se zvětšila a zčervenal. Postupně to přešlo a to se stalo snazší. Moje vize je mnohem lepší. To bylo potvrzeno vyšetření zraku oční lékař. Katarakty nebyly, a na jeho místě byl jen některé skvrny. Ale to mi nevadí, stále nestěžují zrenie.Kogda koupil v bazaru semen fenyklu, potom je koupili již 5 velkých ploškované brýle. Polovina ze semen šel na léčení, a druhý jsem postupně rozcházejí. I brousit semena na straně mlýnu, a potom přidat prášek jako koření na jakékoli jídlo. Jen brousit a používat jako koření a koriandru.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru