che.ungurury.ru

Ovariální cysty

Dobrý den, drahý „Babičko!“ Opět se podělili o své zkušenosti s léčbou onemocnění, a myslím, že to není nikdy nestane lishnim.Bylo čas, podstoupil jsem operaci odstranit cystu na vaječníku. Po tom, dlouho působí zánět na druhé vaječníku, a pak se vytvoří a cysta na to. Na druhou operaci, jsem nesouhlasil. Rozhodl jsem se léčit sám. Na radu přátel začali kupovat a mít celou řadu bylinných přípravků. A co si o tom myslíš? Vyléčen! S pomocí ant stromové kůry a koloidního stříbra zbavit zánětu, cyst a ztratil kvůli E-tea, která již byla nahlášena, „babička“. Tyto léky jsou tak účinné, že pomáhají i v počáteční fázi rakoviny (stupeň 3). Po uzdravení, doporučuji jim, aby všem svým přátelům. Tyto léky jsou neškodné, jsou přirozené, odtud trav.A je jiný případ. V dívku osmnáct byl narušen měsíční cyklus, cítila bolest v břiše, a brzy jí byla diagnostikována - cysty na vaječnících nebo. Před zahájením léčby je naprosto čistá střeva. Ale klystýr, jako nálevy škodlivé, a zeleniny vápníku a divoké jam (Dioscorea). Kromě toho, k posílení nervové soustavy, vzala sadu uklidňujících bylin. O měsíc později byl obnoven cyklus bolest pryč, zmizel polycystických. A já divoké yam pomohl zbavit menopauzou návaly horka, které jsem právě umučených v pooperačním period.Esche od mého přítele, také měl cystu na vaječníku a prsu. Operace nesouhlasila, a já doporučuji její výrobky, které s ní bylo zacházeno. Ale ona začala brát kočičí dráp trávu namísto mravenců stromové kůry, protože je to nejlepší. Další přítel viděl E-čaj a od klimakterických poruch - divoký jam. Teď je zcela zdravá.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru