che.ungurury.ru

Neplodnost není verdikt

Jsem 29 let. Můj syn je rok a sedm měsíců. Když mi bylo 25 let, lékaři mají pravděpodobně nejděsivější diagnózu pro každou ženu - neplodnost! Chci se podělit o příběh o tom, jak navzdory všem prognózám lékařů, byl jsem schopen otěhotnět a porodit silné a zdravé malysha.V 16 let smluvně I zápal plic, který prošel v pleurálním výpotku tuberkulózní přírody. V důsledku intenzivní terapii angioedému (alergie) otočil chemikálie, a po obdržení hormonální lék „prednisolon“ tvořenou vpravo cysta yaichnika.No to mé bolesti ještě neskončila: 20 let mrtvice (mezera) vaječník - provoz po operaci polycystických stále dvě operace na vaječnících. Až 25 let, jsem prošel všemi ošetření, které mi nabízejí tradiční meditsina.V výsledek vpichů, gidroturbatsy, otoky, alergie lékaři prohlásil strašnou větu - neplodnost. A za účelem zbavit se tohoto problému, jsme začali nabízet chirurgie postupy, včetně umělého oplodnění. Ale, víte, po peklo, které jsem držel po dobu 10 let, má víra v tradičních způsobech léčby byla narušena, a obrátil jsem se na lidovém léčitelství. Opravdu jsem chtěla mít dítě, a tudíž i do osmi měsíců užívání drogy rostlinného původu, „koloidního stříbra“, „Liquid Chlorofyl“ - extrakt z vojtěšky „Podle Dr.“ Arco „- Pau D'Arco strom,“ Echinacea „přírodní vitamin E se selenem a další. Brzy se tyto zázračné léky obnoveny zničil mé zdraví, jsem otěhotněla a porodila zdravé a silné vydání malchika.Eta znepokojení pro mnoho párů. upřímně přeji, aby to vyřešit. Doufám, že mé zkušenosti pomohou v tomto.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru