che.ungurury.ru

Suchá směs Morinda jíst - to je to, jak jsem překonal hřeby

Chci se podělit o své zkušenosti v likvidaci pooperačních srůstů. Skutečnost, že jsem podstoupil 3 operace v dutině břišní, a já tvořil hodně adhezí. Lékaři nemohli nic pomáhat, jen řekl: „Co chceš? Přesunutí co největšího množství operací a bez bolesti v břiše - to není reálný ". Ale jsem něco z toho už ani nemůže být jednodušší ... Dobří lidé se doporučuje absolvovat odpadních vod, jako je Morinda citrifolia, známý také pod názvem Noni. Zpočátku jsem se šťáva z plodů této rostliny, ale ne v čisté formě, protože ona nemohla dostat, a smísí se s hroznovou šťávu. Ale já ne moc pomoci, tak jsem šel do přijímacího suché směsi listů, kořenů a plodů Morinda. Ona jí trvalo, než 3x denně s jídlem. Bolest břicha jsem prošel do konce druhého týdne příjmu. To je pravděpodobně způsobeno tím, že Morinda má analgetické a sedativní účinek a působí jako analgetikum. Vzal jsem Morinda měsíc, nyní, díky bohu, že hřeby mě nemají rušit. Morinda také pomáhá při onemocnění dýchacích a močových cest, sexuálních problémů u mužů a žen, při nemocech ledvin a trávicího ústrojí, revmatismu a poliatritah.Vot a přesto všechny informace. Jsou upraveny a zotavit.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru