che.ungurury.ru

Kandidóza genitálií

Já bych se chtěl zmínit o kandidóza pohlavních orgánů, nebo kvasinkové houby. Toto onemocnění je téměř vyléčen. Lékaři předepisují čípky, tablety, ale přinášejí zlepšení jen na vremya.Kogda trpí touto nemocí a mám. Bylo to už v roce 1981 - se ukázal v mém Candida po narození dcery. Naše okresní polikliniky byl pak na ulici. Herzen (okres Himgorodka ve městě Sumy). Můj gynekolog okres byl starší žena, bohužel, zapomněl jsem, jak se jmenuje. Nalezení mě při pohledu z kvasinkou Candida, okamžitě poslal pro mě předpis léčebný prostředek je připraven v lékárně. Lékárna to udělal, a začal jsem druhu lecheniyu.Na léků bylo jasné jako voda, ale trochu vláknité. Jeden měl večer před spaním obtékání bintikom prstu, navlhčete ji v prostředku a namažte genitálie dovnitř a ven, jak se dostat jeden prst. Musím říci, že po 2-3 minutách budete cítit silné pálení, ale pak se to uklidní. Nechtěl jsem zpracovat více než tři noci za sebou, a Candida pak se neobtěžoval po dobu jednoho roku! Pak znovu, opakovala jsem léčbu. A já unikl před několika lety z kvasinkové houby, zatímco při stěhování do nového bytu neztratil recept. Nyní se nemoc po mně, a ne léky, stejně jako lidové léky, které jsou předepsány lékařem a já doporučuji s přáteli, kteří nemají pomáhají vyrovnat se s nemocí. Modlím se k Bohu, že žena - moje bývalá místní gynekolog - byl naživu a číst v „babička“ můj dopis, odpověděla jsem mu a sdílí tento recept pomocí kandidóza se všemi čtenáři. Bylo by dobré, aby jiných lékařů a gynekologů a sdílených odpověděli přijatelných způsobů léčení onemocnění žen.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru