che.ungurury.ru

S kandidóza dlouho jsem se snažila. To je způsob, jakým jsem vnímán

Dobrý den, „Babičko!“ Narodil jsem se v roce 1933. Byl to hrozný rok. Jaký druh zdravotní zde můžeme mluvit? Během svého života získal řadu vředů, podstoupil 4 operace. Při jedné z nich přišla o žlučník. Od té doby, a to mi překonává kandidóza. Řeknu vám, jak jsem ho bojovat, bojovat za zhizn.Eta onemocnění je obtížné vyléčit. Například jsem zachráněn od svědění třením celé tělo. První 3-4 dny třel 10% vodným roztokem chloridu sodného (1 polévková lžíce soli ve sklenici vody). Pak jsem udělat nic dávkování do vývaru byl tmavé barvy, kopřivy a začnou třít sobě tento vývar. Navíc, vařit 1 lžíce Kopřivy 200 ml vroucí vody a pít infuze. Rány způsobené Candida, zpracuje se s roztokem z 200 ml vody, 1 čajová lžička soli a 5 kapek 5% jodu. Nohy stoupat v silném roztoku chloridu sodného a pak se tuk nehty ovlivněny houby Candida, jódu. Hlava i rub 10% solného roztoku. Stále používá při léčbě farmaceutické drogy „Vokadin“ a prokainu svíčky. Vezměte 4-6 krát denně, koření hřebíček (trvat i několik hrášek do úst a žvýkání), zabíjí bakterie. Pugh infuze směs pelyněk a řebříček. I mix 1 lžička každá bylina, vaří se 1 litr vody a vypít sklo, a ještě více vařit. 1 nápoj denně. Přijmout „bifidobakterin“ .Em zeleniny, ryb, celozrnných výrobků, hnědá rýže, jogurt, kefír, zakysané mléko, Rjazenka mléko, ovesné vločky, spousta zeleniny, vojtěšky, jahody. Nejezte v kandidóza ovoce, cukr, kvasnice, sýr, čerstvé pečivo, čokoládu, šunku, med, nakládaná zelenina, brambory, houby, pití alkoholu. Dva měsíce není citrusové plody, rajčata, ananas, a to pouze v malém množství - 2 krát nedelyu.Nizhnee prádlo by měla být bavlna. Daily menyat.Vot a léčit kandidóza. Kdyby moje zkušenost pomůže někoho, budu velmi rád.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru