che.ungurury.ru

Henna vlasů: recenze

V posledních letech vzácné najít ženu s nebarvené vlasy. Dokonce i mladé dívky, která se dotýká problému šedivých vlasů nebude brzy snažit odvrátit se od brunetka na blond nebo hnědé vlasy žena v červeném. Ale takové experimenty mít škodlivý vliv na zdraví vlasů a často místo kroutí požadovanou barvu, dostaneme tenké a oslabené vlasy.

Předpokládá se, že Henna je neškodný alternativní chemický barvení, tím spíše, henna odstíny Nyní velmi mnoho.

Henna: přínos pro vlasy

Henna - barvení vlasů bylinný prášek z listů Bush lawsonite. Z této rostliny jsou nejen X a Y, ale i průmyslové barvivo, stejně jako základní olej používaný v parfumerii. Od dávných dob, orientální krásky používá henna.

Henna na vlasy

Henna obsahuje velké množství tříslovin, které vyživuje pokožku hlavy, posiluje vlasy a přispívá k jejich růstu. ona regeneruje pokožku na buněčné úrovni, léčí lupy a snižuje podráždění. Při delším používání henny, vlasy se stává viditelně se uzavře silnější strukturu a vlasy získat zdravé a dobře upravený vzhled.

Henna vlasy: kladná hodnocení




V rozlohy internetu hodně pozitivní zpětnou vazbu o henou. Má mírné sušení efekt a jemně čistí vlasy, že majitelé mastné vlasy nepopiratelné plus. Navíc, téměř všechny moderní šampony a balzámy mnohem silikonové, a proto jsou naše vlasy prostě musí být opatrní a hloubkové čištění pleti. Henna zvládá tento úkol na 5 plus.

Po masky s henou vlasy, začíná růst v plné síle, a někteří lidé dokonce zázrak je íránský zachránil před alopecií. To je to, co píší na fórech o ženské henna:

  • Irina: „Díky íránskému henna, dal jsem si vlasy krásné jasně červenou barvu. Po několika vrstvy laku na vlasy získala zdravý a dobře upravený vzhled jako po návštěvě salonu, se staly znatelně silnější a objem přišel. A předtím, než moje vlasy byl „tlustý“ teď jsem zapomněl, co se umýt vlasy každý den. Henna je trochu suchý moje pleť a redukuje rozdělení mazových žláz. "
  • Natalia: „Po letech negativního vlivu barev na vlasy, uvědomil jsem si, že jsem měl ustupující vlasová linka. Po šamponování nebo česání vlasů vypadlo tolik, že dokonce i můj manžel zpanikařil. Zjistil jsem, že jsem potřeboval nutně něco vzít, když chci, aby se stal plešatý. I bylo doporučeno k léčbě vlasy henou, okamžitě jsem si koupil henna a začal dělat různé masky. O měsíc později, jsem si všiml, že vypadávání vlasů Zastavil se a dva měsíce na místě lysiny začal rozpadat nové vlasy. "

Henna vlasů: recenze

  • Ludmila: „Od dětství jsem snil o luxusní rožni, ale moje vlasy se šlehačkou a pod ramena nerostly. Po špatné osvětlení vlasy začaly hroutit příšerně, a musel jsem je velmi stručně holit. Aby jim nějak léčit, jsem se rozhodl koupit henna. A já jsem se nemýlil, již několik let, já nevím, co je vypadávání vlasů a na tipy. Narůst dlouhé vlasy silné, zdravé a lesklé, můj sen se konečně splnil. "

Jednoduché a účinné masky na vlasy henou

Maska bezbarvé henny na vlasy posílení

  • U nekovových misce smíchejte 2 lžíce. l. Bezbarvý henna a trochu teplá voda, zředěný na konzistenci zakysanou smetanou.
  • Nechat vařit pod pokličkou po dobu 20 minut.
  • Přidejte pár lžic lopuch nebo Kolečko máslo, jogurt a polstakana lžička vitamin A a E. míchejte.
  • Naneste směs na vlasy.
  • Hlava zábal s fólií a teplou čepici.
  • Nechte působit 30 minut. Poté opláchněte teplou vodou a šamponem.
  • Blondes by měli být opatrní, protože vlasy mohou získat nazelenalý odstín. Aby se tomu zabránilo, může být několik kapek přidán do masky citron esenciální olej.

Henna na vlasy: použijte

Maska pro rychlý růst vlasů se henna

  • Sáček z henny nalijte čerstvě uvařená káva a nechte stát 20 minut.
  • Přidejte 2 hod. L. sucho hořčice a trochu cukru. Mix a aplikovat na vlasové kořínky.
  • Konce vlasů k mazání jakékoliv kosmetický olej.
  • Zabalit vlasy a nechte působit 15-20 minut.
  • Výsledek po takové masky netrvá dlouho, vlasy začnou roste neuvěřitelnou rychlostí.

Maska henou více než vysušené a lámavé vlasy

  • U nekovových misce smíchejte 2 lžíce. l. Bezbarvý henna a trochu teplá voda, zředěný na konzistenci zakysanou smetanou.
  • Infuze dát 20 minut.
  • Přidat 1 hod. Litr. extra panenský olivový olej a 1 polévková lžíce. l. ricinový olej.
  • Dobře promíchejte a přidejte několik kapek esenciálního oleje z pomeranče a rozmarýnu.
  • Zabalte si vlasy a omotejte ručníkem a nechte působit 40 minut.
  • Po první aplikaci pocítíte efekt. Vlasy změknou, zářivé a lesklé. O měsíc později, všimnete si, že vaše vlasy se stal mnohem silnější a pružnější.

Henna vlasy: Mask

Henna na vlasy: Negativní hodnocení

  • Elena: „Henna je škodlivé pro vlasy. Je známo, že všechny holiči a lékaři trichologist. Uvolňuje struktura vlasů, suchou pokožku hlavy, bude časté používání poškodí vlasy a téměř nejsou odstraněny. Mnozí říkají, že po použití henna jejich vlasy se stává silnější, ale to je způsobeno tím, že stupnice vzestupu vlasů. To dává iluzi objemu, ale ve skutečnosti je vlasy poškozené a ztrácejí svůj lesk a vlhkost. Nemohu říci, že henna je škodlivá chemická barva, ale to, co není užitečné. - to je jisté "
  • Pauline: „Henna zcela odporuje blondirovanie. Pokud se pokusíte zesvětlit vlasy, malované henou, a to doslova, že „zezelená“, které se stalo mně. "
  • Svetlana: „Mám nejednoznačný postoj k henou. Jeho přínos pro vlasy není pochyb, ale nelíbí se mi, že to je velmi špatné vymyje z vlasů, které vám pomohou udržet po dlouhou dobu, ale výsledek není vždy šťastná, například natřené tmavě hnědé vlasy I Henna vzal podivný nachový. Nebudu říkat, že henna Nelíbí se mi to líbí, ale musím to barvit už nebudu používat. Teď budu mít pouze bezbarvý henna a pouze léčbu vlasové masky. "

Henna vlasů: recenze

Tak, aby nevýhod henou je skutečnost, že to je nemožné předpovědět, co odstín bude nabývat na vlasy. All vlasy vnímat přirozené barvy je velmi individuální: na slabé a poškozené vlasy, může dát velmi světlou barvu a hustou strukturu, husté vlasy nemusí trvat. Pro šedé, bělené a chemicky stočené vlasy nevejde. Henna je téměř nemožné, aby malovat chemických barviv, takže budete muset počkat na to, aby zcela smýt nebo nebyla ještě plně dospělý vlasy.

Íránský přírodní henna barvy na vlasy červená, ale nyní existuje spousta barev a odstínů populární barvivo, a přídatné látky v nich nejsou vždy neškodné. Samozřejmě, mohou být přirozené, například káva nebo karafiát, ale většina výrobců dát chemickou čističkami a kovové soli a mohou způsobit značné škody na vaše vlasy.

také barvení vlasů Henna - poměrně dlouhý a náročný proces. Někdy je nutné udržovat vlasy až 6 hodin, aby lidé žijící v non-stop, tento způsob aplikace nemusí být vhodné.

Jak barvit si vlasy hennou?

Henna na vlasy: Jak barvit si vlasy hennou?

Pokud si vážil všechny klady a zápory, ale rozhodla o barvu vlasů s henou, pak je třeba mít na paměti několik jednoduchých pravidel:

  1. Naneste henna potřebné k čerstvě umyté, mírně vlhké vlasy.
  2. Cook směs v žádném případě nemůže být v kovové misce, lepší v případě, že nádobí bude sklo nebo keramika.
  3. Umytí vlasy henou, nemůžete používat šampon důkladně opláchněte vodou lepší vlasy, pak použít kondicionér a umyjte.
  4. Zkuste první tři dny poté, co obraz není umýt si vlasy, pak se barva bude vyvíjet mnohem intenzivněji.
  5. Již po prvním šamponování vlasy získají krásný a trvalé barvy a známou strukturu.

Nepochybně, východní ženy jsou odborníci na krásu, a využil své dlouholeté zkušenosti, můžete nejen malovat na kvalitu, ale také zlepšit své vlasy. Henna, stejně jako jakékoliv jiné produkty, může být jak kvalitativní, tak není moc dobrá, takže když si koupíte ujistěte se, že věnovat pozornost nejen na cenu příjemná, ale také na složení henny. Mějte na paměti, že henna vysušuje vlasy, takže pokud jste vlastníkem suché vlasy, přidejte v masce s henna kefír, zakysané smetany nebo kosmetických olejů. hena ideální pro mastné vlasy.

Viz také:

Barvit vlasy henou, musí být ne více než dvakrát za měsíc. Chcete-li využívat všech výhod henny, ale bojí se zkazit barvu vlasů, vyzkoušejte šampony a kondicionéry s obsahem bezbarvé henny. Volba těchto prostředků je velmi velký, mohou vyhledávat regálech supermarketu nebo objednat online.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru