che.ungurury.ru

Akupresurní normalizuje krevní tlak, při chytání případ

Dobrý den, „Babičko!“

Opět navrhuji léčbě různých onemocnění.




Můj odnoselchanka dlouho trpěl bolestmi hlavy. A poradit se svou matkou začala denně rozmělňuje na kousky o velikosti 2-3 cm, suché nebo čerstvé moruše závity 10-15 g nasekané syrové litých 1 litr studené vody, přiveďte k varu a vařte 20 minut na mírném ohni. Pak si sundal pánev z tepla, vtažené a nechte vyluhovat po dobu 1 hodiny. Po tomto kmeni a pití 1 sklenice 3 krát denně po dobu 30 minut před jídlem. Každý den jsem se připravovat čerstvý nápravu. Viděl jsem vývar 3 měsíce, a bolesti hlavy ji opustil navždy.

Mnozí trpí hypertenzí. Ale normalizovat zvýšený tlak je možné bez medikace. Za tímto účelem jednoduše třít 50 krát dlaní opatrně uchopení prsty. Self-masáž také způsobuje tlak do normálu. Potřebujete pravý ukazováček najít most nad vybráním a krouživým pohybem 50násobku, dokončení je ve směru hodinových ručiček k masáži tento bod. Potom stejným způsobem masírovat 25 krát ukazováček pravé ruky bodem ve spodní části pravé nosní dírky, pak ukazováček levé ruky provést 25 krát masážní bod v dolní části levé nosní dírky. Prsty, když masáž není oddělen od těla. Podobně index prsty pravé a levé ruky masáži 25 krát kosti za ušima. Mám masáž vždy pomůže, zda vysoký krevní tlak a další pomoc.

Pro rychlé hojení rány nebo zranění je potřeba vařit trochu slunečnicového oleje jej navlhčete v plátno čisté, aplikovat ho na bolavé místo, přikryjte a zábal komprimovat papír. Něco takového komprimuje 2-3 dny. Úvod do konečníku tampónem namočeným ve vařené slunečnicového oleje, 2 krát zmírňuje poporodní hemoroidy.

Ledviny a játra vyčistili lněné semínko. To by mělo být 1 lžička surový cukr sklenice vody, přivede se k varu a pít teplý 0,5 sklo, ne namáhání, každé 2 hodiny po dobu dvou dnů.

Thrush (kandidóza) v ústech dětí zmírnit měsíček. Budete potřebovat 1 lžička Rostlina kvete, nalít sklenici vroucí vody, 15 minut, kanalizace a dát nemocné dítě 2 lžičky infúze mezi jídly. V den, kdy drozd zmizí.

Zármutek ji zabít libeček. To by mělo být 10 g suchého práškového kořene rostliny nalít sklenici vody, vařit, vařit po dobu 7-8 minut na mírném ohni po dobu 20 minut v teplé mozků a pít po dobu 30 minut před jídlem. Pít 4x denně, pokaždé připravuje čerstvý vývar.

Chcete-li vyhrát bolesti kloubů v nohách, třít polovinu se zakysanou smetanou červené houby a aplikovat směs, přimět to, aby gázové po dobu 30 minut na bolavé místo. Zákrok se provádí denně na noc před ukončením bolesti.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru