che.ungurury.ru

Tento nádherný zdravě Infusion je vždy co je po ruce




Dobrý den, „Babičko!“ Někdy se někteří lidé s normálním krevním tlakem vznikají beaty (výjimečný ve vztahu k normálnímu rytmu srdečního tepu srdečního svalu) a golovokruzheniya.Dolgoe času a já jím trpí. Použití různých léků nepřinesla zlepšení. A pak jsem byl někdo navrhl použít při léčbě kolekce, která se skládá ze sušených bylin. Je nutné mlít a míchat 5 g bylinu routy, popenec obecný a Melissa officinalis, 10 g lesních jahod, výhonky přeslička bylina Hypericum perforatum matky podběl, 20 g plátků bílé růže, byliny tymián a semen fenyklu , 30 g bylinkovým dřeva a cudweed, motherwort pěti laloky, kryt s 5-6 g směsi v smaltovaném hrnci (hliník, pozinkovaný a další potřeby neplatí!) s 500 ml vroucí vody, protomai 30 minut a zhotoven 10- 150 ml 3 krát za den 15 minut před edy.Tak jako všechno, co jsem sbírat komponenty nelze nalézt, pak se smísí ve formě částic s 10 g výhonků přesličky byliny Hypericum listech rostlin brambor přirozeného jahod a matka podběl, 5 g bylinkovým balzám a jetel žlutá 15 g bylina tymián, 20 g kopru osiva a 30 g byliny Leonurus pěti laloky, pak 1 polévková lžíce Směs se naplní do skloviny misky naplněné 500 ml vody, obsah přivedl do varu, odstranit z tepla a pánev nechá vychladnout. Poté, mozků, infuze se nalije do skleněné misky a pitné srdečně 150 ml 3-krát denně 10-15 minut před jídlem. Jako výsledek, beaty a závratě se nyní objevují jsem jen občas pod různou fyzickou zátěž, projev některých negativních emocí a změny polohy znamená tela.Opisannoe výše má inhibiční vlastnosti, takže se snažte trim aplikovaný na dávku se experimentálně. Například, začít s uvítacím infuzí 50 ml, postupně, poslouchat své tělo, zvýšit dávku na požadovaném množství. Nadměrnou sedaci, mírné bolesti v srdci - signál ke snížení dávkování. Když budu mít hodně duševní či fyzické práce, piji infuzního roztoku 2 krát denně po 14.00 hod. On je vždy v mé rukoy.Budu rád, kdyby alespoň někdo čte tuto informaci budou mít prospěch. Být zdravý a není za žádných okolností neztrácejí svou duchapřítomnost.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru