che.ungurury.ru

Způsob je jednoduchý, ale velmi efektivní, vyplývá z toho vždy pozitivní

Dobrý den, „Babičko!“

Jsem 66 let, žiji ve Spojených státech, v Kalifornii.




Chci se podělit se svými zkušenostmi a uzdravení.

Poté, co utrpěl srdeční záchvat, plavidlo v mém srdci byl zcela uzavřen, a druhá - 99% a třetina - 90%. Dal jsem 5 stenty, ale zdravotní stav zlepšení nebyl významný. Pak jsem se rozhodl být léčeni lidových prostředků.

Smísí v smaltované hrnce nad sklenicí jablečného octa, čerstvé šťávy z citronu, zázvorem a česnekem, vařit vše na mírném ohni, dokud se pan zbývá 3 šálky směsi, přidejte 1 šálek medu, dobře promíchejte, vyndal misku z tepla a ochladí se obsah na pokoji teplotu, nalije na všech skleněných lahví a dát je do skladu v tmavém chladném místě. Každé ráno po dobu 3 měsíců, vezměte na lačný žaludek 30 minut před snídaní a 1 polévkovou lžíci Léčiv je připraven. Beru přestávku na 2 měsíce, a pak ošetření opakovat. A jsem se vzpamatoval, potvrzené lékařským vyšetřením.

Navrhovaná léčebná metoda, i když jednoduché, ale velmi účinné, a výsledkem jeho aplikace je vždy pozitivní. Ujal se mnoho mých přátel, kteří trpí kardiovaskulárními chorobami, ale nyní jej používá na podporu zdraví svého doktora, známý v USA kardiolog. Radím všem použít nástroj pro čištění cév a tím zbavit aterosklerózy, ischemické choroby srdeční, anginy pectoris (anginy pectoris), srdečního infarktu a dalších nemocí kardiovaskulárního systému.

V průběhu léčby by měl být pravidelně vyšetřen lékařem alespoň 45 minut denně dělat lehké cvičení, jíst hodně zeleniny, ryb a vařené jídlo, vzdát se použití mastných a smažené, v žádném případě nekuřte a zneužívání alkoholu, vyhnout se stresu, a jít spát nejpozději do 24:00, po dobu trvání spánku nejméně 8 hodin.

Uvědomte si, že vaše zdraví je ve vašich rukou, jen vy můžete pomoci sami, takže zrušte self neduhy a žít šťastně až do smrti.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru