che.ungurury.ru

RECEPTY zdravě vědí hodně a s radostí vždy nabízela

Dobrý den, „Babičko!“

Mám spoustu léčivých receptur, a já jsem vždy rád se o ně podělit. Takže tentokrát jsem se nabídnout své znalosti k lidem.




Pokud bolest srdce je třeba mlít a míchat 5 g kořene kozlíku lékařského, puškvorce a řešetlákového, hloh ovoce a šípky, květy heřmánku, bylinky rozmarýn, posloupnost, lilie a Leonurus, nalije se směs 2,5 litru vody, uvede do varu, vařené 5- 6 minut na mírném ohni, po kmenu hodinu a 30 minut před jídlem až do úplného zotavení nápoj 100 ml 3 krát denně.

Jak se zbavit bolesti v játrech, je nutné brousit a míchat 5 g šípky, kukuřice stigmata, třezalka tečkovaná bylina, řebříček, křídlatka, máta, slaměnky a přeslička, nalije se směs 2,5 litru vody, po varu vařit po dobu 5 minut, pak se vyluhovat 3 hodiny, deformace a 30 minut před jídlem pití 100 ml 3 krát denně.

Ti, kteří trpí vysokým krevním tlakem, radí každé ráno řezat plátky 2 čerstvá rajčata, posypeme cukrem nebo lépe naplnit medem a jíst na lačný žaludek. Spotřebované denně do stabilního tlaku normalizace.

Pro odstranění arytmii, uklidňující nervy, zlepšení funkce ledvin, musí 13g hlohu ovoce a 15 g kustovnice ovoce umýt dobře, pak cukru a 1 litr vody, přivedl k varu a vaří se po dobu 2 hodin na mírném ohni. Po ochlazení kmen a pít 50 ml 4-6 krát denně, pokaždé, když se rozpustí ve 200 ml horké vody.

Toto zařízení pomáhá normalizovat játra a snížení hladiny cholesterolu v krvi. Mělo by mleté ​​maso čerstvé celer listy, vymačkat z výsledné hmotnosti sklenici šťávy, přidejte malé množství medu a odolat všem 10 minut na mírném ohni za stálého míchání a bez varu. Ochladí se a užívat po jídle. Vezměte 3 krát denně.

Často po mrtvici ho ztratil, bobtná a dřezy jazyk. Chcete-li vyřešit tyto problémy, je třeba vymazat z stroužky česneku oloupeme 2, rozdrtila v žáby a umístěte pastu stoliček. Udržujte česnek, jeho zaťatými zuby, když se neztrácí svou chuť. Stand-out v průběhu řízení sliny sliny.
Přeji vám všem brzké uzdravení.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru