che.ungurury.ru

Nechápu unavený & laquo; babička & raquo; Napsal: Jaká radost - lidi, aby pomohl!

Dobrý den, „Babičko!“

Nakonec jsem si vybral čas opět mluvit s vámi. Jeden přítel mě požádal, „Valentina jste, že neexistuje nic, co píšeš v“ babička odpověděl jsem jí, že je to můj život, který žiji ... A skutečně je, protože to, co štěstí „?“ - na pomoc lidem s jejich znalosti a zkušenosti! V této době chci ti říct, jak jsem se potýká s ledvinovými kameny.

Metoda ultrazvuk je objevil jsem v létě roku 2007. Sám jsem viděl kameny na obrazovce. Bylo jich tolik, že jsem byl v šoku. Když jsem sdílel svůj problém s detailním práva řekl: „Proč jít do nemocnice? Pro mnoho lidí, kameny a osobní žije ... „Ale šel jsem k lékaři jen proto, že více nenáviděl pekelnou bolest vyzařující do dolní části zad! Kromě toho stále více a zánět močového měchýře. Natolik, že jsem skoro přestala spát v noci, takže měli 7-8 krát noční běh na záchod.




Když prošel zkouškami a složila zkoušku, byl jsem diagnostikován zánět močového měchýře a, samozřejmě, kameny v ledvinách. Jmenovaný ošetření. Brzy, s pomocí léků, zbavil jsem se zánětem močového měchýře, ale ledvinové kameny dál obtěžovat. I bylo doporučeno, aby být léčeni jedné drogy, ale v lékárně řekl, že lék již dlouho přerušena. Že to bude létat ...

Tak nedělají nic pro uzdravení, když toleroval přítomnost ledvinových kamenů až do podzimu loňského roku, dokud nebudou prohlášeny za sebe zhoršení. Znovu šel do nemocnice. K čemuž jmenuje léčebnou kúru, necítím zlepšení, a pak se rozhodl požádat o uzdravení Holy Požehnaný Xenia Petersburg, ikona s tváří, která je v mém domě. Každý den, ráno a večer, na kolenou, se k ní obrátil se slovy modlitby: „O Holy-požehnaný Mati Ksenie! Pod přístřeškem Vsevyshnyago žil, vedl a posílena Panny Marie, hladké a žízně, chladu a tepla, hanobení a pronásledování podstoupil, dar jasnozřivosti a zázraky od Boha obdržel máš, a tajně v pavilonu Vsemoguschago pokoishisya: Holy Church, jako voňavé květině, oslavil tebe predstoyasche na svém místě váš pohřeb, před obrazem svého svatý, jako živá minutu, čiré s námi, my medle :, přijmout naši petici a přinese mi trůn miloserdnago otec nebes, jako odvážný Mu majetnými získat tekoucí do svého věčného spasení, ve prospěch podnikání a podniků Asha štědré požehnání od všech starostí a trápení vysvobození stát před tvých svatých modlitbách před milosrdného Spasitele s našimi o nás, nehodný a hříšný, Pomozov, svatý požehnaný Mati Ksenie, děti světlo svatého křtu ozariti a vytisknout dar Ducha svatého, aby dojem, chlapců a dívek ve víře , poctivost, zbožnost Výchova a úspěch ve výuce je darovati; bolyaschiya a neduguyuschiya léčit, rodinné lásky a harmonie nizposli, náboženské čin hodný podvizatisya uráčí a hanobení plotu, pastoři v pevnosti Ducha svatého, aby posílily, lidi a země našeho světa a klidný hájemství chybí v hodině smrti svatého přijímání prosí vás naše naděje a naděje, brzy uslyshanie a likvidace díky vám připisujeme na tobě slávě Otce i Syna i Ducha svatého, nyní i vždycky až na věky věků. Amen. " Později jsem zjistil adresu Smolensk kostely a kaple Xenia odepsal a objednal bohoslužbu pro zdraví. Brzy jsem dostal dopis s oznámením, že modlitba za zdraví kaple sv Xenia Petersburg sloužil. A tam byl růže okvětní lístek ke hrobu sv Xenia, olejem z neutuchající lampičky. Byl mi doporučen, aby v láhvi rostlinného oleje, a tento olej křížem s vírou k pomazání na čele a opruzeninám, přivolání pomoci Svaté Xenia. Udělal jsem, a přiznal se k léčbě svých hříchů, obdržel přijímání a kněz požehnání.

Kromě toho se odvar z petržele. Tento recept, když jsem ještě žil v Záporoží, sdílené se mnou souseda Teta Zina. Je třeba vařit 0,5 litru mléka plní do ní 100 g drceného čerstvého kořenu petržele udržet 5 minut na mírném ohni za stálého míchání, a pak vývar přes tenká filtr. Pít ve stejných částech v průběhu 3 krát během dne. Trvat půl hodiny před jídlem.

I z pokrutin zbývající po namáhání neodhazování a jedli. A tak 21 dní. Po přestávce měsíc, během kterého jeden za den vypít sklenici bylinného čaje ledviny, ošetření opakovat.

Měsíční lékařské testy a podstoupit lékařskou prohlídku. V dubnu, jakmile listy jitrocele a vlaštovičník, petržele a kopru větvičky, začal jíst ráno na lačný žaludek. Nejprve se trhal, umyté a jedli 2-3 listů vlaštovičník, pak - 2-3 větvičky petrželkou a koprem, a pak - 2 listů jitrocel. V květnu, ráno na lačný žaludek začal jíst půl hodiny před jídlem po dobu 3 vrcholy čerstvého pelyňku. To přispělo k posílení imunitního systému.

Také jsem strávil čištění těla. K tomu, půdu a smíšené 1 polévková lžíce hřebíček (koření), 2 lžíce bylina šalvěj, 3 lžíce semen fenyklu, sladké kořen vlajky, řebříček a kukuřice blizny a 4 lžíce bylina přeslička a máty, nalít do smaltované mísy 4 lžíce Slide-směs 600 ml vroucí vody a utlačovaných po dobu jedné hodiny při velmi nízké teplotě.

Kmen a pít teplý na 100 ml ráno na lačný žaludek a večer před spaním, stejně jako 70 ml před jídlem oběd. A tak 45 dní. Toto čištění útrata za profylaxi 1 ročně. Je vhodné, aby se odvar z kurzů pro 70 dnů s přestávkami mezi nimi po dobu 15 dnů s rakovinou. Vypít alespoň dva roky.

A tento recept, jak se zbavit ledvinových kamenů I radil jedna žena. Pomohl k vyléčení jejího manžela, kteří jsou připraveni k provozu. Proto je nutné, aby hníst těsto 200 g žitná mouka a čerstvé žluč tři bílé kachny, který před uvedeným dnem, ani dodávacího válce tablety, pelety, sušit je na zásobníku periodicky invertující, pak se 1 takové tablety 3x denně, dokud dokud ji pít. Vzhledem k takové léčení ledvinových kamenů drcených a pak vypouští ve formě písku v moči.

Je to tak dlouho a trpělivě jsem bojoval s kameny, a mé úsilí nebylo nadarmo strávil před měsícem ultrazvuk ukázal, že z mnoha kamenů v každé ledvině je ponechán pouze jeden malý kamínek. Já jsem s modlitbou a vírou, aby pokračovat v léčbě, aby konečně zbavit se jich.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru