che.ungurury.ru

Léčba ulcerózní kolitidy




V některých, nemoc se projevuje rachocení a otok ve střevech, bohaté nedobrovolné plyny, hlenu a krve, přetrvávající průjem, zatímco jiní - chronická zácpa, rachocení a otok ve střevech, silná bolest vzhledem k obtížné separaci plynů, obtížné separaci výkalů, vydání krve. Moje metoda léčby se skládá alespoň ze dvou částí. První část léčí vředy v konečníku a druhý eliminuje dunění, průjmu a zácpy. Tato metoda léčí ulcerózní kolitida týden. Samozřejmě, že existují závažné formy kolitidy. V tomto případě budete potřebovat trochu delší polechitsya.Itak první část. Dvě vodka láhev (0,5 l každého) se nalije do skleněné nádoby, přidá se 200 g cukru, a to je také rozpuštěn ve vodce. Pak 8-10 kusy velké vlašských ořechů fázi mléka, mytí, stírání, řez (jako v zazharku cibule) a ihned se vlije do nádoby s vodky a cukru. Banka uzavřít plastovým víčkem a necháme v temnu po dobu 21 dnů. Hotový tinktura brát 3krát denně 1 polévkovou lžíci 20-30 minut před jídlem, zatímco tam je vaginální krvácení, a po skončení jiného 3-5 dney.Vtoraya součást receptu popisuje metodu, která obnovuje mikroflóru kishechnika.Prigotovlenie léky pro pacienty, kteří trpí chronickým průjmem. Vezměte stejné díly dubové kůry, olše kužely, heřmánku, šalvěje a třezalky tečkované. Syrové kotleta a zamíchejte. Pak se 200 g vody, uvede do varu, nalít ji do 1 lžíce s horní části směsi bylin, vařit a napětí. Udělat 1 microclysters krát denně se 150 g tinktury. Pose se zavedením - na loktech a kolenou. Pro použití injekční stříkačky, která obsahuje alespoň 200 g kapaliny. Microclysters udělat za jeden den. Přinesl jsem jen dvakrát, a všechno, co jsem se vrátil do normálu. Doba zdržení tinktury ve střevech - 30 minut. Před zavedením microclysters dělat čistící klystýr 2 litry teplých vody.Prigotovlenie léčivých přípravků pro pacienty, kteří trpí chronickou zácpou. Potřeba eukalyptus, heřmánek, máta peprná, šalvěj, jitrocel, kopřivy, kořene kozlíku lékařského, kořen puškvorce, přeslička, rostlinný olej. Byliny brát rovným dílem a aby byly směsi. Pak se 200 g vody, přivedl k varu, přidá se 1 polévková lžíce s horní části směsi bylin (drcený kořeny) a trvat. Vypouštěcí a přidá se 15 g rostlinného oleje. Udělat microclysters s 150 g teplým roztokem. Představovat - na loktech a kolenou. Před podáním microclysters dělat klystýr 2 litry teplé vody. Tento postup se provádí 1 krát za den, nejlépe ráno. Udělat microclysters gumovou injekční stříkačku, která obsahuje alespoň 200 g kapaliny. Doba zdržení tohoto roztoku ve střevě - 30 minut.Dast Bohem, a vy jste porazili ulcerózní kolitidu, jak je to jsem vyhrál. Hodně štěstí.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru