che.ungurury.ru

Ona koxartrózy vytrvalost vyhraje. Znovu se chce vrátit na jeviště

Dobrý den, „Babičko!“ Chci vám říct, jak je moje neteř léčen pro koksartroza.Ona profesionálně zapojeny do tance, ale před dvěma lety to začalo rušit bolesti ve stehně. Neteř šel k lékaři. Ona byla diagnostikována - hip koxartrózy - a nabídl dělat operaci, ale ona to odmítla. Ve skutečnosti, protože z toho, při 23 ° C, může zůstat zakázáno pro všechny! Byla zoufalá. Pak jsem doporučil jí, aby podstoupit léčbu lékárny léky přírodního původu „Boswellia“, „Glukosamin“ a „chondroitin“. Oni najednou mi pomohlo zbavit herniated disk. Neteř souhlasil. Ona také vtírá do postiženého kloubu anestetické krém vyrobený na bázi eukalyptového oleje, hřebíčku, libavky a aloe šťávy a pít namísto čaje infuze, který posiluje klouby. Mělo by se rozřeže na malé kousky do třílitrového sklenice citronu 3-4 s kůrou, zakrýt vroucí vody a nechá se vychladnout. Řešení v lžíce infuze 3-4 medem a vypít 0,5-1 sklenici denně po dobu jednoho měsíce. Po pití tohoto infuze, byste měli dělat jiného. Mince 3 citrony, 250 g celeru a 120 g česneku, umístit je do sklenice třílitrového a zalijeme vařící vodou. Pro přidání noční pivo. Přijata v dopoledních hodinách na lačno 70 gramů půl hodiny před jídlem. Jedna banka je dostatečná pro mesyats.Takim způsobem neteř střídal obě nápoj: jeden měsíc viděl jeden další měsíc - druhý. Po devíti měsících léčby, bolest ona nemá, i při vysokém zatížení. Ta dívka se chystá vrátit na pódium. Lékaři nemají protiv.Vot takovou léčbu. Byl bych rád, kdyby tato zkušenost pomůže někdo jiný.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru