che.ungurury.ru

Odebrat artróza? Nezáleží na tom!

Dobrý den, „Babičko!“ Již několik let trpím osteoartrózy kolene. Ten se nechá reagovat s X-paprsky a laserem, rázovou vlnou terapie a dalších prostředků. Tablety byly uvedeny úlevu, ale na jeden den, a účinek na žaludek, játra, močového měchýře a ledvin. Takže zkoušel mnoho gely, masti, mletí, ale nic pomogalo.Prinyalas ošetřené „Dimexidum“, která se aplikuje na kolena 2: 1 (dvě části „Dimexidum“, jeden díl vody) na bavlněné tkaniny. Výše jsem dát celofán nebo polyetylénu a fixovány elastickým obvazem. Držel jsem hodinu, ale pro ty, kteří mají citlivou pokožku, je třeba, aby po dobu půl hodiny a zředěný „Dimexidum“ smíchá s vodou. Proveďte 10 po sobě jdoucích dnů. Mnoho z tohoto receptu pomohly částečně s holí. Já taky, ale, bohužel, velmi nenadolgo.Esli vás jako výsledek léčby objevilo zarudnutí a bolest, třít na jemném struhadle syrové brambory se slupkou a aplikovat pastu na koleno. Top - polyetylén, a pak opravit elastický obvaz nebo oblékání. Uchovávali k dispozici po celý den. A pokud pracujete, celou noc. Bandáž ležel ne příliš těsně, že je cirkulace. Brambory syrové dobře odstraňuje zánět. Pokud se zanícené žíly - pomáhá také. Poté, co moje sestra přišla na návštěvu, a měla zanícené žíly a nohy byly červené. Poradil jsem jí, aby se vztahují na žíly nastrouhaných brambor. Ona nevíře, ale dát. V dopoledních hodinách se rozpoutal nohu a nemohl uvěřit svým očím jako zanícená plocha zbělely.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru