che.ungurury.ru

Sucho v ústech

Sucho v ústech otravoval po celý rok. Během noci moje ústa jen slepené, a suchý jazyk na patře. Lékaři nemohli pomoci. Pak jsem se rozhodl dopřát. Mele a potom odděleně v různých nádobách vaří infuzí 350 g 1 lžíce heřmánku, šalvěje, puškvorce kořen a borůvky. Trvá na tom, 30-40 minut, napětí a opláchne otáčení po celý den, a to i v noci s teplou infuze krku, řka zároveň zazní A-A-A ... A borůvky nevyhazujte a sedala.Parallelno oplachování se mnou 3x denně a nutně jen 1 noc vštípil do každé nosní dírky pipety 1/2 šípkový olej a roztok oleje „hlorofilliptom“. První kapající vstal a po 15 minutách - „Chlorophyllipt“. Máte-li dělat pravý opak, může být bolesti hlavy (na samotné zaškrtnuto). Po nakapání nutně lehnout. Díky této léčby po 10 dnech jsem se nejen přestal sušit v ústech, ale také dobré vidění uluchshilos.Esche na sucho v ústech kloktadlo lékárně drogy „Stomatidin“ a brát 3krát denně po dobu 2 hodin po jídle břízy dehtu. Příjem jeho začátek se 3 kapky najednou, postupně přinášet jejich počet až 7. Můžete si vzít bříza dehet a 1 krát za den v dopoledních hodinách na lačno. Začněte s 1 kapkou každý den zvyšuje o jednu až se dostanete na 20, pak jít na snížení, dokud se nedostanete zpět na 1 kapku na priem.Da vám žehnej!
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru