che.ungurury.ru

Mnoho lidí chce vědět, jak bych mohl Onco obrubník

Dobrý den, „Babičko!“

Chci se podělit o zkušenosti s léčbou rakoviny.

Pravděpodobně mnozí tak se stane, že by jen muset žít, aby si děti, vnoučata, oblíbené činnosti, a život je jiný ... Tak tomu bylo se mnou.

V roce 2003 jsem byl 49 let. A nějak, jak sedí v práci, náhle ucítil bolest v krku, ale tak silný, že tolik ručně malovaná. Ihned blýskl myšlenka - štítnou žlázu. Myslel jsem si to, protože moje sestra utrpěl 3 operaci štítné žlázy, zatímco domorodci jsou často podobné nemoci. On hledal pomoc regionálního endokrinologie centra. Tam měl ultrazvuk, a ukázalo se, že složky pravém laloku štítné žlázy zvyšuje. Rok byl během této doby jsem měl defekt štítné žlázy a případných patologických jednotek, které nejsou uvedeny dodržována endokrinolog, 2 krát. Nicméně, když se vezme podruhé defekt, děrované nádoby, a jako výsledek, ve večerních hodinách jsem vstal tělesné teploty a tam byla hrozná bolest ve štítné žláze. I byl okamžitě převezen do nemocnice.

Stalo se tak v únoru av květnu 2003 jsem byl operován na karcinomu (rakoviny) štítné žlázy. A přispěl k rakoviny lékařské chyby při zachycení defektu ...

Po operaci jsem zůstal 4 měsíce v pracovní neschopnosti, se konala během této doby 20 záření terapeutická sezení, a já jsem byl propuštěn na práci vymezením invalidní skupiny III a psaní v epicrisis, že mám právo na práci na částečný úvazek. Ale on mi dal s velkými obtížemi. Nemohl jsem ani posadit, tak mě pustili do práce brzy. Druhý den byl ještě horší. V dopoledních hodinách se probudila s horečkou, vyskočil jsem tlak, jakož i všechny klouby bolely. Bez přemýšlení, místo práce jdu do nemocnice. A co si o tom myslíš? Lékař píše kartu, která jsem měl ARI (akutní respirační onemocnění) a dává do nemocnice po dobu 3 dnů! V den, kdy projde, jako v deliriu, a druhý den ráno jsem jel syna do nemocnice, a byl jsem opět stanovena na nemocničním lůžku ...

Byl ošetřen v nemocnici minulý měsíc, pak šel perekomissiyu, po které již měly status osoby se zdravotním postižením skupiny II.

Nemohl fungovat, protože po vystavení těla obytný prostor je ponechán, zanikla rok v nemocnicích, trpěla hypertenzní krizi, stresu, cítila hroznou slabost v celém těle a udržuje se v tomto světě jen proto, že z modlitby přáteli a příbuznými. A přesto, přišel okamžik, kdy jsem se přemohl zoufalství a přesvědčil sám bojovat po celý život.

Sestra mě pozval jít na pouť na svatá místa na Krymu. Souhlasil jsem, ale v té době byl ještě daleko od Boha, kostel téměř nešel, nepřiznal a přijmout spojení s téměř na půli cesty se otočil zpátky domů. Skutečnost, že jsem několikrát volal domů, a její manžel ani zvednout telefon, takže je velmi o něj strach a chtěl se vrátit, ale sestra mi velmi jasně řekl: „Za prvé, Bůh, a všechno ostatní je podružné.“ I přemýšlet o těchto slovech, přesvědčila, že mají pravdu, a my jsme pokračovali směrem. A brzy se její manžel volal. Takže ve skutečnosti, to vše v rukou Božích.

V Bakhchisarai jsme navštívili chrám, a tam jsem poprvé viděl zázračnou ikonu Panny Marie, s názvem „Vsetsaritsa“. Tato ikona má schopnost léčit rakovinu. Lidé v chrámu bylo hodně, ale podařilo se mi dostat se k ikoně, a stál před ní na klíně, se slzami v očích jsem se ptal na Pannu Marii, aby mi pomohl vyléčit. Zeptal jsem se, jak mohla jako jediná modlitba nebyla dosud známa. Pak tam byly zpověď a přijímání. Díkybohu!




Po této cestě, všechno se změnilo v mém životě. Můj manžel a já jsme se vzali, jsme začali chodit společně v kostele, a to i přes já „nemůže“ stát se zabývá květiny. Za prvé, kde začít - je dát do šálků s vodou několik listů fialek, a pak každé ráno snaží zjistit, jestli existuje rostochku. Brzy zasadil fialky v vazonchiki a těšil se na jejich kvetení. Postupem času, v domě existuje mnoho dalších barev, které mě stály na všech oknech a police, a to vše krása mi dal zpět radost ze života. A co je nejdůležitější - v našem domě byl koutek s ikonami Ježíše Krista, Panny Marie a některých svatých. Každý den jsem se modlil před nimi, a moje duše je naplněna milostí.

Pak tam byla spousta různých poutí, po které prostě chtěl zpívat štěstím, věřím z celého srdce ve velké síle Páně a teď si ani představit, jak by mohla žít, než bez této víry.

Shrneme-li výše uvedené, chci říct všem s rakovinou, že byste nikdy neměli být odrazovány. Věřte mi, po doživotní trest vynesl lékaři teprve začíná. Rakovina - probuzení duše! A toto je dokázáno známého rčení: „Ten, kdo viděl v přední části propasti, přemýšlet o propasti, tam jsou jiní, kteří uvažují o tom, jak postavit most přes něj.“ Takže postavit tento most, a nikdo nebude zvládnout rakovinu. V květnu, 8 let, jsem zápasí s touto zákeřnou nemocí, a dokonce myslel ne přiznat, že mě může porazit.

Denní modlitba a intuice, jak mi Pán říká, co má dělat. Vzpomínám si po dalším zasedání radiační terapii úplně ztratil chuť k jídlu, tam nechtěl, a najednou nějaká síla mě zaměřena na kiosku, který se nachází v areálu nemocnice, a koupil jsem ji v pomerančích. Domy jedl pomeranč a cítil se mnohem lépe. A začal jíst pomeranče každý den, ale mnohem později někde četl, že pomeranče dokonale odstraňuje radionuklidů z těla ...

Když ležel na oddělení radiologie, po každém zasedání I přinutil jet 2 km. Dělám to v dopoledních hodinách, a po procházce ihned osprchovat a umyla hlavu s jednoduchým mýdlem, mytí s malwarem ozáření těla.

Také jsem čistit po dlouhou dobu s slunečnicového oleje. I získané v ústech 1 polévková lžíce Olej a sání jako cukroví, po dobu 15 minut. Olej je plivání do záchodu, a pečlivě vypláchněte ústa a čistit zuby. Spolknout olej nemůže být, protože po sání se stává jedovatý!

Nyní 4x ročně klystýr čistí střeva. První týden jsem dal je na denní bázi, druhý - další den, třetí - o dva dny později - o tři dny později, a tak dále, až se dostaneme 1 klystýr týdně.

K tomu, aby klystýr, se ředí 2 litry teplého vaří voda 1 lžíce čerstvé citronové šťávy nebo 4-6% jablečný ocet, roztok se nalije do hrnku sprchy a, zavěšen ve vzdálenosti 1-1,5 m, kartáčování násadec hadice rostlinný olej, se lokty a kolena, takže pánev nad rameny a vložit hrot do a ze střeva do střev vstupuje řešení. Při provádění postupů k dýchání ústy, relaxovat žaludku. Dát klystýr ve vhodnou dobu pro vás po přirozené vybití.

Každý, kdo s rakovinou by měly být prováděny pravidelné kontroly, dělat ultrazvuk a ovládací prvek, který tělo potřebuje léčit, a dokonce vyzvat lékaře. Například, jsem v souvislosti s karcinomem, pravý lalok štítné žlázy byla odstraněna. Samozřejmě, že poté, co to začalo selhávat toto tělo, a hned jsem jmenoval vysokou dávku hormonů, ačkoli to mělo postupně zvyšovat. Stav mé zdraví, samozřejmě, a to nejen nezlepšila od něj, ale také zhoršila. Jsem se rozhodl konzultovat v této věci v Kyjevě Institute of Endocrinology. Vzal s sebou výsledky výzkumu patologogistologicheskih, skleněných tvárnic, se konala v Kyjevě ultrazvuku, že jsem si vzal krevní test, a bylo jasné, na základě výsledků všech průzkumů, že dávka hormonů, které je předepsané lékařem, není požadováno moje tělo. Po tom jsem začal mít pravidelné krevní testy, aby soukromé laboratoře a její výsledky určí sám, kolik musím brát hormony.

Dokonce i po radioterapii štítné žlázy v krku popálení vznikla a začala obtěžovat, a to zejména v noci, sucho v ústech. Tongue během spánku kvůli sušit jen sušit na patře, ani oni nemohli pohybovat a musel vzít ho z jeho patra, trpí bolestí, se za ruce. V reakci na mé stížnosti, nemohl jsem polykat ani vodu, doktor řekl: „Buď trpělivý, protože všichni trpí !!!“ Chápu, že se nic nestalo! Ona se rozhodla hledat metody léčení. A s Boží pomocí jsem našel. Díky tomuto nástroji po dobu 10 dní (to je ten den, protože v noci jsem skoro nespal!) A zbavila hořet a vysychání v ústech. I pravidelně vaří v různých nádobách, jako čaj, květy heřmánku, šalvěje trávy, kořeny puškvorce a borůvky, a pak zase opláchne infuzemi úst a hrdla.

Například, nejprve použitý pro máchání heřmánek, po 15 minutách - šalvěj, a to i po 15 minutách - kořen puškvorce, a pak přes čtvrthodině - borůvkovou infuze. Sám se může měnit pořadí používané pro oplachování nálevů, hlavní věc - je použít pouze v teple. Během oplachování by mělo odrazit hlavu a provést postup, říká zvuky hrdla „a .. a .. a ... a ...“. Mám během máchání několik doušků každé infuze nápoj, a borůvky na konci jedli postupů. Tak, a to nejen z popáleniny a zbavit se sucho v ústech, ale vize zlepšila.

Kromě opláchněte několikrát denně a vždy v noci vštípil do každé nosní dírky pipety 1/2 lékárna šípkovou ropy, a po 15 minutách - stejnou dávku oleje hlorofillipta řešení.

Jsem získal v břízy dehtu vetapteke a vzal ho na pár kapek denně. To také přispělo k uzdravení.

Onkonedugov účinná léčba rostlinné jedy. Vzal jsem si tinkturu bolehlavu a vlaštovičník.

Infuze bolehlavu pít 1 krát za den ráno na lačný žaludek. První den se kapka 1, druhý - 2 kapky, a třetí - 3 kapky, a tak, každý den zvýšením dávky poklesu dosáhne 40 kapek najednou, a potom zkrácenou denní kapkách, dokud nový zpět na 1 kapku najednou. Doporučuje se provedou 3 kurzy léčby měsíčních intervalech mezi nimi, ale viděl jsem jen snížit 2, protože se bál, že jedlovec bude mít negativní vliv na játra. 1 až 20 kapek tinktury je nutné pokaždé zředí v 50 ml vody a 21 kapek 40 - 100 ml vody.

Tinktura jedlovec sdílené se mnou sestra, ale jsem připraven si sám infuzní vlaštovičník. V květnu, kdy rostlina začne kvést, máte kopat celou věc důkladně opláchněte pod tekoucí vodou, odstranění zažloutlé nebo poškozené listy, trochu vyschnout, šíření materiálů na vafle ručník, a pak přeskočit přes mlýnek na maso, vytlačit Výsledná hmota přes skládaný ve 2 vrstvách gáza šťávy, dát mu trochu stánku, a pak vyčistěte šťávu vytékající z sedimentu a smíchejte rovným dílem objemu vodky a nechte vyluhovat po dobu 14 dnů. Kteří dostávali dávku tinktury každý by měl vyzvednout sami o sobě, se zaměřením na jejich zdraví. Vzal jsem si dlouhou dobu a vlaštovičník výluh kapky, čaje a lžíce. Viděl jsem to 1-3 krát denně. Vlaštovičník - jed, takže je třeba začít užívat tinkturu s malými dávkami. Loni na jaře jsem místo toho jedl ráno na lačný žaludek 2-3, v závislosti na velikosti, listovým čerstvé vlaštovičník. On to uvízl s čerstvými větvičkami petrželkou a koprem.

Zvláště vhodné s rakovinou petrželkou.

Užívání jedů, by mělo být paralelní k obnovení zdraví jater. I pro tento účel 1 krát denně během jídla se 1 lžička roztřepené v prášku ze semene ostropestřece mariánského. Kupuji Ostropestřec v lékárně. Přijímám to teď pro prevenci.

Je známo, že použití různých terapeutických léků nepříznivě ovlivňuje žaludek. I v případě, že je bolest v žaludku, nebo se cítil v něm nějaké nepohodlí, okamžitě začal mít prázdný žaludek v ranních hodinách na 1 čajovou lžičku domácí máslo a pít infuze pelyňku. I vařit jako čaj a pít 3x denně po dobu 20-30 minut před jídlem po dobu 50-70 ml tohoto infuzního roztoku. V květnu, během měsíce lepší než 3 krát denně po dobu 30 minut před jídlem jíst nějaké čerstvé snítky pelyňku. Měly by být propláchnout z prachu, a pak jíst bez pití nic.

Část každého poboček by mělo vyzvednout na vlastní pěst, hlavní věc - že po jejich žvýkání, které mají být volně požití. Pelyněk je velmi kurativní. Po měsíci z jejích poboček žvýkání můj manžel vyléčit dokonce vřed.

Velký význam pro pacienty s rakovinou mají upřímnou víru a modlit se. Velmi často doporučuji čtení akafist k Panně Marii na počest svého „Vsetsaritsa“.

O čisté Bogomati, Vsetsaritsa! Sick Slyš náš křik před zázračnou ikonou dědictví tvé půdy v ruském Afonskago prenesennoyu, dívat se na děti tvých s nevyléčitelnými chorobami utrpení, ke způsobu svaté víry držet tvé!

Yakozhe kriloma pták pokrývá její mláďata, tacos, a nyní, kdy existují, ať živý, chrání nás multicurative Váš omophorion. Tamo, idezhe naděje zmizí nesumnennoyu probudit naděje. Tamo, idezhe rentnost přemohu smutku, trpělivost a oslabit yavisya. Tamo, idezhe zoufalství v temnotě duši přebývalo, ale zazáří nepopsatelné světlo božství!

Malodushnyya útěcha, slabý posílit, tvrdost srdce změkčení a dotace vzdělávání. Bolyaschiya Heal lid tvůj, ó nejlaskavější královna! Mysl a ruce doktor, aby nám požehnal, ale bude sloužit jako nástroj vsemoschnago Lékař Krista, našeho Spasitele. Yako Zhiwei

Tee, naprostá u nás, modlíme před ikonou Thy, dámy! Protáhnout své rutse, ispolnennyya uzdravení a vrachby Joy truchlících, pechaleh útěchu, ale zázračná pomoc poluchivshe brzy oslaví životodárné a nedělitelné Trojice, Otec, Syn a Duch svatý na věky věků. Amen!

Neseďte nečinně, bojují každý den o své zdraví, a Pán vám jistě pomůže s tím.

Neustále vařit všechny druhy rostlin a pití pro prevenci onemocnění jsou připravené bylinné čaje. Jejich použití umožňuje podržet imunitní systém. Velmi léčivý čaj z větviček třešně. I 2-2,5 litru vařící vody hodit 2-3 polévkové lžíce nasekané třešňové větvičky, uvaříme pro 2-5 minut, trvá na tom, vývar 45 minut a pít během dne. A tak každý den po dobu jednoho měsíce. Další pít vitamin čaj. K jeho přípravě se naplní do 3 litrech vroucí vody 2 polévkové lžíce drcené šípky, 1 lžička drcený máty, třezalku a semen fenyklu, 1 polévková lžíce měsíčku květiny a jetel, vařit 5 minut, trvat 45 minut, napětí a pití přidáním medu podle chuti.

Ušetřit ti, Pane!

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru