che.ungurury.ru

Účinným prostředkem proti kašli

Kdysi jsem četl knihu (nemůže vzpomenout, kdo byl autorem) s názvem „The prospěšných vlastností medu.“ V té době, mám velmi silný matka byla nemocná - 8 měsíců vyčerpávající kašel. Všechny tablety byly vyzkoušeny, všemi prostředky použít. Ale kašel ustupoval po určitou dobu, se objevil. A v této knize jsem našel recept - lék proti kašli. Neztrácíme druhý, jsem běžel do drogerie a trhu, koupil jsem všechno, co budete potřebovat, a udělali agenta. Poté, co byl celý spotřebován, kašel máma zmizela. Byl to zázrak! Vzhledem k tomu, já používám tento recept sám a radit všem svým přátelům použít jednoduchý, ale velmi účinný lék na kašel.

Tak účinný lék na kašel - sirup, glycerin, citronovou šťávou a medem.

Co je potřeba k kašel kapky?




Musíte si koupit v lékárně glycerin. Prodává se ve 25 mililitrové sklyanochkah. Postačí, když na láhvi, ale pokud chcete zvýšit účinek, můžete si koupit dva. Na trhu koupit kvalitní med (o pohár) a jednoho citronu.

Jak vařit?

Lemon ponořen do vody, dát na oheň a vařit na mírném ohni po dobu 10 minut. Dále je třeba snížit citronu v polovině a zmáčknout šťávu do sklenice. Citrónová šťáva nalít celou láhev glycerin, promíchejte. Naplňte sklenici s citronovou šťávou a glycerin okraj s medem a jak míchat.

Jak používat?

použití takového dávkování sirup proti kašli V závislosti na tom, jak se nemoc začala. Když mírný kašel zcela třikrát denně jíst sirup, jednu lžičku před jídlem a před spaním. Je-li silné vyčerpávající kašel muset vypít až 8 krát denně, lžičku plus další noc. Oslabení počtu kašle technik snížit potřebu. Pít sirup tak dlouho, jak to všechno skončí. Tak, v průběhu užívání dost je jeden šálek sirupu. Před každým použitím medu a glycerinu sirupu smíchané.

Tento lék proti kašli je skutečně účinná, kontroluje více než jednu generaci. Doufejme, že to vám pomůže taky. Zůstat zdravý!

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru