che.ungurury.ru

Řeknu vám o zázrak-krymské Sophora proti puchýři ..

Můj manžel 65 let. V letních měsících je velmi častý případ v zemi. Jednou jsme šli do domku na multi-dní, aby se vešly dohromady v naději, že práce v roce 2000, 13. srpna. To funguje, a já stanovit k odpočinku, protože trpěl dva infarkty (1989 a 1990), které silně ovlivňuje pohodu: bolest, kolika, zadyshka tlaku 200-250 (nahoře) a 120-140 (dole). O několik minut později přijde ke svému manželovi a zeptal se, jak říkají, pomoz mi. Zprvu jsem si myslel, že na farmě dělat nějakou práci na pomoc žádostí. Růže, vypadalo! Strhl lytka na levé noze, krev a biče, všechny stopy krve (roztrhané oblasti, která byla ve zdivu pro police). No, jednou zaplaven s peroxidem vodíku, zavrtěla obvaz a začal se ptát, jak říkají, pojďme, zashem. Ale muž rozhodně odmítl. A my jsme začali naše „zábavné dny“. Staral jsem se o tomto poranění dva měsíce, začal jsem chodit do chirurgy. Budou vypadat rána je čistá a je smluvně špatné, pochvalte ho a pustit domů.

A pak jednoho dne můj manžel chtěl zaplavat. Nastoupil do koupelny, důkladně umýt toaletní mýdlo, ale nevěděl, že on sám učinil problémy po celý život. Bezprostředně poté, co začal nastavit pupínky kolem rány, která v průběhu času změnil na puchýře. Puchýře jsou praskla, a tak šel po celém těle - to vše velmi rychle prasknout a únik. Pouze lékaři jsou chováni ruce.
A my jsme byli poučeni jít do Veliko Anadol Forest (Donetský kraj Volnovacha oblast). Tam, v obci se nachází les Claudius Savelievna starého Lesnichaya práci, sběratel. Když vzhlédla, řekla:
- pomoc, nejsou to jen chemie.




Vyrobené dřevěné tar mast tinktura dal Sophora skutečně výjimečné do měsíčního svitu (bez chemikálií v vodky) a kůru stromu, který musel být vařeno na kravské mléko, pro pleťové vody.
Mast dehtu pomazal jsem manžela tam, kde viděl postiženou oblast několikrát za den a v noci a ráno umyla Sophora. Pak uložena tenká do čtyř vrstev, namočené v mléce vývaru s kůrou (do sucha). A tak po celou dobu, po celý den. Výsledek byl překvapující:

O týden později neexistovala puchýře. Když začíná svědit, potom se promyje jednou umístí Sophora, pak se smísí s zinku mast Oksikort a rozmazaná po mytí.
V létě manželem v nemocnici lékaři ve francouzském způsobu rána uzdravil (takzvaný „boot“ oblečen). Ale byla diagnostikována - trofické vředy (zvedl infekce koupání). Teď už nemá mýt toaletní mýdlo, a pouze 72% ekonomické. A ihned po koupání, po práci, přijít a maže ránu Sophora. Ona je v domě se stal doprovodný přítelem. V případě, že minul, rána začalo, pak se kyselina boritá (250 g 1 lžička), a aby se mléko. Lotion musí být neustále vlhká, a jít menší a zvednout nohu vyšší. Otřít Sophora. Se bude konat i vyléčí všechno.
A Claudia Savelievna to chytré. Pomáhá všem a nevyžaduje poplatek, když se bude rozhodovat a dát díky. Řekla také, že je možné, aby se kůra divoké trní v květnu a červnu, kůry černého bezu i v létě: 1 polévková lžíce suché práškové kůry ve sklenici mléka. Vařit, i když pomalu pokipit 15 minut, pak 2 Chasa infúzi, po možné a aplikovat.
Pít šťávu z kopřivy, která roste od 5. května do 5. června. Procházejí odšťavňovače a pít alespoň sklenici den. Posiluje imunitní systém.
A pokud se někde trochu tsarapnete, cévní mozková příhoda, snížení tělo, nebo náhle začnou obtěžovat staré rány, pak namažte Sophora.

Obecně platí, že léčbu puchýře dobře v kliniky v Petrohradu.

PS: I Sophora není jediný, a dát celek v plastové láhvi měsíčního svitu a týden dal na teplém místě. Po dobu šesti měsíců jsme spaseni pouze metodou Klavdii Savelevny. Ano, zatímco plně a zcela zapomenout, že jsme nebyli schopni profesionální vředy hojení ran, ale rány až teď, kolik času bychom se vyhnout, a nemocnice nechodí. Přeji všem, kteří trpí zotavení.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru