che.ungurury.ru

PARENT štěstí mnoha úsměvy, IF zesílení s neplodnosti BOJE

Dobrý den, „Babičko!“

Chtěl bych podat pomocnou ruku těm, kteří trpí neplodností. Jsem přesvědčen, že navrhovaná řešení tohoto problému pomůže mnohé zažít radost z rodičovství.




Podle jedné ženy, který jsem potkal v autobuse, když se vracel domů z Kyjeva, její dcery, jak se zbavit neplodnosti, půdy a smíšené 75 g suchých jitrocele listů a 25 gramů této rostliny sušený kořen se přidává ke směsi 5 pupeny hřebíček (koření ), nalít ji do skloviny hrnec 1 litru vařící vody, udržuje po dobu 20 minut na vroucí vodní lázni, filtruje se, rozpustí se v infuzi 250 g medu, 10 minut, vše vařené, kontinuální odebírání pěny z povrchu, a pak se 1 polévková lžíce připravený prostředek 3 krát denně půl hodiny před jídlem. Uložte ji na chladném a tmavém místě. Kromě toho se snažila co nejvíce mít prázdný žaludek ve formě salátu na 150-300 g zralých rajčat a dýňové dužniny. Přesto bylo doporučeno, aby se v domě Ficus. můj spolucestující a dcera udělala. Brzy, její snaha byla korunována úspěchem - otěhotněla a včas porodila zdravé dítě.

A manželé musí být přidány do potravy směsi kopřivy semen a černý pepř, které bylo přijato ve stejném poměru. Podporuje plodnost a infuzní vysuší šalvěje (1 polévková lžíce surového cukru a 1 litru vařící vody, po 20 minutách se přefiltruje a vzít lžíci třikrát denně, půl hodiny před jídlem).

Když mužské neplodnosti je užitečné, každý den 3 krát denně až do úplného rozpuštění se rozpustí 1/3 lžičky mateří kašička nebo 10 g včelího vosku důkladně polykání slin. Další možné přidat 0,5 litru vodky 5-6 lžíce suchý práškový bylina brčál, trvat 12 dní na slunci, napětí a vzít 1 lžička 3 krát denně 30 minut před jídlem.

Oba partneři musí pít bujón (6 lžic práškových kořeny rostlin cukru a 1 litru vařící vody, vaří při nízké teplotě po dobu 10 minut, filtruje se a vzít jednu lžíci ráno a odpoledne před jídlem) nebo infúzi (50 g mletých kořenů přidat 0,5 litru vodky, trvají na tom, do 30 dnů v temnu, pravidelně třást, filtr a vzít 20-30 kapek 20 minut před jídlem), Rhodiola rosea.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru