che.ungurury.ru

Vzhledem k tomu, ME & laquo; babička & raquo; KOMUNIKACE přináší úlevu




Dobrý den, „Babičko!“ Znovu se rozhodl napsat na vás. S vámi mluvit, a tak nějak najednou je snadnější na duši. Jako vždy, sdílím některé z metod léčby onemocnění, a to nejen ukázalo sebe, milovaných lidech a znakomyh.Stenokardiya a ischemickou chorobu srdeční, doprovázený dušnost, dobře ošetřené česnekem a medem. Je nezbytné od 10 citróny zmáčknout šťávu, přidejte jednu litrovou sklenici medu, 10 sekanými strouhané stroužky česneku se, mix všeho a odejít do uzavřené nádoby na chladném místě po dobu jednoho týdne. Po infuzi každé ráno na lačný žaludek vzít 1 lžička směs, až se tlak okonchaniya.Dlya normalizování hypertenze použít jiné směsi. Je třeba mince spolu s brusným papírem, ale bez semen, průměrná hodnota 3 a 3 citrón dříve tabletové velké hlavy česneku, k ní skleněné medu přidávání, směs se dobře promíchá a nalije celou nádobu na třílitrového ve 2 litrech vroucí vody se stát po dobu přes noc. Dát sklenici v lednici po dobu jednoho týdne. Denní třepání soderzhimoe.Posle infuze mozků a nalít do lahví, které jsou uloženy v chladničce. Vypít 2 doušky 2-3 krát denně až do zlepšení. Moje dcera se pokusil různé léky, ale oni přinesli jen dočasnou úlevu. Nyní léčit prostředky popsané výše, je to dobrý pocit. Když je tlak opět stoupne okamžitě začne užívat. Poté, 1,5-2 roky cítí normalno.Dolgoe, když jsem trpěl zánět močového měchýře. Nesnesitelná bolest při močení při častém naléhání, v němž se v moči uvolní po kapkách, a potom s krví, mučil mě. Ill po dobu 15 let, ale po uplynutí 25, jak se vypořádat s nemocí. To mi pomohlo v této matce. Unavený z mého trápení, jednou v noci mě do postele, a pak se zahřívá v otrub trouba, dal jsem je do plátěného sáčku a dát ji na břiše, takže zahřeje stydké a hráze. Odshora zabalit dobře. S tím jsem se položit obklad chladit otrubey.Protsedury strávil každý večer po dobu jednoho týdne. Kromě toho, 3x denně brát 0,5 g chloramfenikolu. " Také vypil vývar medvědice, vaření ji v souladu s písemnými pokyny na obalu lékárny s této byliny. Nohy v létě i v zimě se snaží udržet v teple. A zánětu močového měchýře opět neprokázalo, že je nutné, aby se zabránilo průvanu a používat nočník, aby se zabránilo návštěv do dvora toalety. Nechoďte v zimě v nylonové punčochy, a ujistěte se, že šaty vřele. Dodržovat všechna tato doporučení, a porazit nemoc.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru