che.ungurury.ru

Zkuste si to, nebudete litovat. Dušnost exactly'll master




Dobrý den, „babička“ je rčení: „Srdce - motor as pomazal, a jdete.“ Takže, jeden čas jsem byl velmi trápil angínu. Dušnost nenechá mě dýchat, chodit, a rozhodl jsem se vážně zabírají léčbu této choroby. A to vyhráli! Jeho zkušenosti podelitsya.Pervoe chtějí to, co jsem udělal - se promývá 5 citrony, povytaskivali těchto jam a spolu s kůží přes mlýnek na maso. Poté mu oloupaný od plev 5 průměrné velikosti hlavy česneku, také průchodem přes mlýnek na maso a smísí se s citronem. Přidá ke směsi poloviny litrové nádobě května medu a promíchá se znovu složený hmotnost v litrovou nádoby, uzavřené hexanová víčkem a do lednice. I tento lék užívat, dokud používá celý den na 1 lžička 3 krát denně po dobu 30-40 minut před edy.Posle tohoto předmětu, aniž by přerušení léčby, promyje se 2 citronu a pomeranče, grapefruitu, vytáhl semena a citrusů s kůrou spustit je přes mlýnek na maso. Hmotnost položena skleněné misky, naplněné v medu května (není-li med může nalít cukr. Trvá mu 0,5 kg), se řádně promíchá a směs byla umístěna do chladničky pro skladování. Trvalo stejně jako citron-česnek snadobe.Kogda použít všechny okamžitě začal připravovat další terapeutické směsi. Opět mince spolu s kůží, po promytí a odstranění kosti, 2 citronu a pomeranče a grapefruitu 1. Stejně tak brousit sklo rozinky, smíchat všechny komponenty skládaná do skleněné nádoby a umístí do chladničky. Trvalo směs, dokud se používá všechny denní 1 lžička 3 krát denně po dobu 30-40 minut před edy.Pristupaya na nový cyklus léčby promyje 0,5 šálky rozinky, šálku brusinky, 2 citronu a pomeranče, odstranění kosti poslední, takže se kůže, vynechal všechny součásti přes mlýnek na maso a důkladně se promíchá a skleněná nádoba s této hmotnosti umístí do chladničky. Užívat každý den, dokud se směs dokončena, 1 lžička 3 krát denně 30 minut před jídlem a kdo noch.Tak léčit, střídající příjem mísí ročně. Mé srdce je posílen a angina s dušnost mě opustil. Velmi účinný způsob. Pak radil svým přátelům, a oni mi poděkoval za to. Léčba, samozřejmě, je dlouhá a vyžaduje hodně vytrvalosti a trpělivosti. Ale zdraví stojí za to. Zkuste si to, nebudete litovat. To je neškodné metoda. S ním budete zbavit trápení, posilují imunitní systém a zvýšit hemoglobin krovi.Zhelayu veškeré úspěchy ve zlepšení na cestě!
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru